Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok akik masztiztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik masztiztatok együtt haverral/osztállyal utólag hogy kezelitek ezt ha szóba kerül?

Figyelt kérdés
Tagadod? Vagy hogy kezeled? Én 3 közösségben is átéltem ezeket. Sport táborban is volt közös maszti, gimis kiránduláson is és általános suliba is 8. osztály vége fele. De ha ez szóbakerül mindenki kb úgy tesz mintha sose lett volna. Holott volt és pontosan emlékszem hogy mekkora meglepetések voltak ott...Értem hogy ez meleges lehet de basszus tinikori kíváncsiság csak.
2023. dec. 19. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Lekell nekik tagadni mert utálják a homárokat normális társaságban.
2023. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem beszéltünk rola. Mindenki tudja hogy megtörtént de nem kell emlegetni
2023. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Erdekes, en tinikoromban nem voltam kivacsi mas fiuk farkára
2023. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem koliba volt ilyen, sőt verseny is, hogy ki megy el hamarabb. A fürdőben sok fura dolgot élltünk át. Nem szokott szóba kerülni. Megtörtén és kész. Engem amúgy konkrét egyszer leszopott egy srác igaz az nem a fürdőben. Az szilveszterkor részegen volt. Nem szoktam róla beszélni de életem egyik legjobb szopása volt. Akkorát élveztem mint a... De azóta se kerestem más srácot erre vagy épp azt a fiút. Nem bezséltünk róla soha mintha nem is lett volna.
2023. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Úgy lehet hogy a többiek tényleg heterók, te meg nem. Ezért pörögsz még rajta. Hozzáteszem nagyon sok heterónak a közös recska sem fér bele, mert nem kíváncsi mások pélójára tiniként sem.
2023. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nahát, akkor egy egész osztályban mindenki bi vagy meleg? Ugyan...
2023. dec. 19. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi egyszer két csajhoz bementünk a haverommal a szobába, ahova a csajok elvonultak beszélgetni elkezdtünk velük szexelni, mind két csaj kis unszolásra bevállalták, hogy megdugjuk, megszopassuk őket, nekünk nem volt egy ideig kínos erről beszélni a haverommal, most, hogy már családosak vagyunk nem beszélünk erről.
2023. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
milyen megleperétek értek?
2023. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hááát gimiben sok durva dolog történik... Nálunk az egyik srácot folyton melegezték. Aztán osztálykiránduláson konkrétan az egész fiú szoba végig nézte hogy az egyik bukott primitív srác kényszeríti hogy kapja be a farkát meg még egy haverjáét. Na erről se beszélünk de ettől még megtörtént.
2023. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha fel is merül, elpoénkodjuk.
2023. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!