Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fér bele alkalmi kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele alkalmi kapcsolatban együttalvásnál?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy kinél mi fér bele. Nekem amikor volt ilyen eset, szex után összebújtunk. Nem tudom mások ezt hogy kezelik? Vagy a szexen kívül semmi intimitás nem szokott történni?

dec. 20. 06:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván attól függ, hogy amúgy milyenben vagyunk a nővel. Amikor annó buliból hazamentünk egy nővel, akit akkor éjszaka láttam először, olyankor nem volt semmi intimitás, de ha egy olyanról van szó akit amúgy régebb óta ismerek, és jóban vagyunk(pl.:kolléganő), akkor jól tud esni az összebújás.
dec. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Mokor hogy. Ahogy az adott helyzet hozza.
dec. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek összebújni, sokszor az utójáték része.


45/F

dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig összebújva aludtunk
dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az adott helyzet hozza vagy megbeszélitek.
dec. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem megadni a módját. Előszőr egy közös pancsi, a kádba befeküdve, stb. Szex. És utánna összebujás, ölelkesés, simogatás. Ha ráér egész éjszaka, akkor együtt alvás, stb. Ha egész hétvégés, akkor meg van idő mindenre is!
dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A másiktól is függ, nekem mint pasi, belefér az összebújás, normális viselkedés, nem távolságtartóan reggelizni..
dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik igénylik az intimitást vannak akik nem.

Volt alkalmim ahol a nő nem akart csókolózni mert az túl intim, de gond nélkül leszopott.

dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megleptek az eddigi válaszaitok, mert eddig kb mindenhol azt olvastam, hogy nem fér bele,mert az már érzelmi kötődésnek számít. Szerintem sem így van, mert attól, hogy csak szex, nem kell tárgyként kezelni a másikat. De jó volt olvasni, hogy a többség nem így gondolkozik ezek szerint mégsem. Köszönöm az eddigi válaszokat.
dec. 20. 09:09
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9. Miért, az nem számít érzelmi kötődésnek, hogy előtte jól megdgtam? :D


:)

dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!