Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha teljesen ráálltam az egyik kolléganőmre?

Figyelt kérdés
Elképesztően szexis 30 éves nő. Sajnos van párja, de nagyon kerülgetjük egymást. Csábos, pajkos tekintet, mosoly, viccelődés...

dec. 20. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Én is voltam úgy kolléganővel, hogy házinyúlra nem lövünk meg párja is volt, aztán mit ad Isten? Azóta házasok lettünk.
dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni! Imádom, okos, karcsú, kis mellek, szép mosoly.
dec. 20. 19:27
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nyomulj, aztán majd ő eldönti.
dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja, én is így vagyok vele. Hál' isten, egyáltalán nem tűnik olyannak, aki botrányt csapna egy közös programra hívás miatt a HR-en.
dec. 20. 19:32
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

"Sajnos van párja"


Akkor hagyd, mert ha még sikerül is "elhódítanod" a palija mellől, akkor mellőled is hamar elhódítják. Az ilyen nő senki mellett nem marad meg sokáig.

dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ó, tudom. De jó pár kellemes élménnyel gazdagabb lennék vele! Amúgy sem veszem komolyan az embereket úgy általában. Nem érdemes a másokkal való kapcsolatra építeni, ezt sajnos a saját káromon már megtanultam.
dec. 20. 19:43
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor oké. :D
dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld megtudni, hogy mióta van pasasával.

Ha már évek óta, és még nem menyasszonya, akkor simán mondd neki, hogy a pasasa csak legszebb éveit rabolja, ha komoly szándékai lennének, akkor már megkérte volna a kezét.

Ha meg mondja, hogy az eljegyzés már szóba jött, akkor simán mondd, hogy te egy nőről pár hónapos ismeretség után el tudod dönteni, hogy vannak-e vele hosszabb távú terveid, ha igen akkor eljegyzed drága gyűrűvel.

dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De kösz a figyelmeztetést!:D
dec. 20. 19:47
 10/20 A kérdező kommentje:
#8: nem lenne ez egy kicsit túl nyomulós?:D Azért házasságon nem gondolkoznék, pláne nem emlegetném.
dec. 20. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!