Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy kollégával/kolléganővel csak akkor érdemes kapcsolatot kezdeni, ha teljesen biztosak vagytok egymásban, hogy működik?

Figyelt kérdés
Különben nagy koppanás lehet akár egy elutasítás, akár egy későbbi szakítás, és nap mint nap látniuk kell egymást, vagy az egyiknek fel kell mondania emiatt.

2022. nov. 30. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba vagytok biztosak ez sosem garancia.
2022. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A szeretői kapcsolat is az intelligens emberek reszortja, egy munkahelyen pláne. Előre sosem lehet tudni, hogy minden működni fog, de úgy érdemes hozzáállni, ha bármi történik, akkor is ott kell közösen dolgozni.
2022. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem csak kollégákra igaz, hanem alapból bármilyen kapcsolatra.
2022. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Egy szimpatikus kollegammal osszejottem. Mindig jokat nevettunk, beszelgettunk, lelkiztunk es még hasonlóak is voltunk termeszetileg. Adott volt, hogy ez hosszu tavon is mukodhet. Sajnos nem igy tortent. Jottek elo az ellentetek idovel es a sex sem volt jo a kezdetektol. Vegul en jottem el. Kerestem mas helyet.

Tanulsag, semmire sincs garancia.

2022. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos nem lehetsz, ezért fontos a diszkréció, illetve hogy mindketten tudjátok ezt a helyén kezelni. Különben csúnya vége lehet...
2022. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!