Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, volt már hogy a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már hogy a lány nem mondta el, hogy szűz? Egyből rájöttetek?

Figyelt kérdés

Fizikailag, tehát nem a viselkedéséből mindenképp kiderül, vagy csak azt hiszed ilyen szűk?


Egy fontos kérdés még, magát a szűzhártyát érzitek?



dec. 21. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem elég bátor, nem tesz célzásokat, és nem is incselkedik velem hónapokon keresztül, ráadásul nem is kezdeményezi a szexet, akkor 100%, h szűz. Meg ha sokáig mondja, h ő még nem áll készen rá, akkor is tutira az. Mondjuk én egy idő után már rákérdeztem (2 szűz lánnyal voltam eddig), h figyelj, voltál már pasival szexuálisan? Amelyik lány szűz, az nem tud rá mit mondani, lefele néz, elpirul stb. Igen, egy idő után ki lehet szűrni elég könnyen. Na nem 15 éves fejjel, de ha már szereztél tapasztalatot, akkor már igen.
dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az emberek többségének felszívódik magától a szűzhártyája, vagy valamilyen sérülés hatására (pl lovaglás, vagy spárga közben is) kiszakadhat.

Szóval ez egyeltalán nem mérvadó

dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en no vagyok, a pasi evek utan tudta meg, hogy elvesztettem a szuzessegem. Nem tortent soha semmi, amirol tudtam volna, nem dugtam fel magamnak semmit, csak randi elott kerestem az ujjaimmal, ami nevetseges, de nem ereztem, hogy barmi is volna ott. Ezzel egyutt meg otodiknel is fajt. A fajdalom miatt nem tuntem lelkesnek.
dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Egy szűz lány nem egyenlő a mindenem elpiruló kislánnyal aki nem veszi a celzasokat.


Szűz vagyok, mindent értek és tudok reagálni csak nem akarom. Én nyíltan beszélek erről.


Barátaim is szüzek abból egy az aki nem tud mit kezdeni a helyzettel, a többiek normálisan viselkednek.

dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4.


Én kapcsolatra értettem.

dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt és nem jöttem rá. Rámcsimpaszkodott egy szórakozóhelyen, hazavittem, megdugtam. Eszembe sem jutott, hogy szűzlányok "szednek fel". Azt észrevettem, hogy passzív meg, hogy zavarban van, de szűznek akkor sem gondoltam, nem vérzett, semmi. Utólag mondta meg, azt mondta, már elhatározta, hogy mindenképp elveszti, egy ideje már ilyen célzattal "vadászott", pont én jöttem be neki. Egyébként egyáltalán nem volt öreg, szerintem kb 19 éves volt.
dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!