Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám megszívatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megszívatni a barátomat? Már kezdek félni?

Figyelt kérdés
A szexuális életünkkel teljesen megvagyok elégedve, egy baj van, nem szeretem amikor bizonyos testrészeimre mennek el, és barátom meg azt mondta, h akkor nem erőlteti, majd megvárja míg elalszom. Ő azt mondta h csak viccel de most meg belém rakta a parát, és félek h tényleg az arcomra élvez vagy valahova amíg alszom. Hogy tudnám ezt még előtte visszaadni neki? Még nem történt ilyen, de szeretném elrettenteni majd közölni vele, h én is ki tudok vele baszni.

dec. 21. 17:11
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
74%
Szakíts vele. A biztos pinát adja fel a butaságért.
dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
68%
Ne félj, hanem mondd el neki határozottan, hogy az szakító ok lenne. Egyébként nemi erőszak is, úgy mellékesen megjegyzem.
dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Már fontolgattam egyébként, h szakítok vele, mert mindig van valami hülyesége amit kitalál. Csak azok nem szexuális jellegűek. Arra érzékeny vagyok.
dec. 21. 17:22
 4/52 A kérdező kommentje:
De mit tudnék csinálni a szakításon kívül? Hatni akarok rá elsősorban, nem kidobni.
dec. 21. 17:29
 5/52 anonim ***** válasza:
82%
Azonkivul hogy megmondod neki, hogy ne tegye nem tudsz mast. Ha megteszi, szakitasz
dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
25%
Szeresd meg inkább, hogy az arcodra élveznek. A legszexibb dolog, amit egy nő tehet.
dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem viselkedik normálisan (szexuális téren sem!) akkor rúgd ki! Vannak normális pasik is!
dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

De én nem szeretném h akkor élvezzenek rám amikor öntudatlan vagyok. Bocs (6-os nak üzenem).


Nem arról van szó, h egy idióta lenne, csak fura szokásai mindenkinek vannak. De azért azt megérdemli h most akkor megszívassam ezért, mert a végén még tényleg megcsinálja. Vagy kizárom a hálóból.

dec. 21. 18:03
 9/52 anonim ***** válasza:
85%

Én kivagyok ezektől a jatszadozásoktól.


Én megmondanam neki hogy szakitok vele ha megteszi. A minimum egy párkapcsolatban hogy tiszteletben tartjuk a másik kéreset.

dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írod, hogy amúgy jó ez a kapcsolat, ha félelmet idéz elő benned, ott komoly gázok vannak. Szerintem a megszivatással nem érnél el semmit, vagy olyan szeretnél lenni, mint ő? Egyszer egy csaj míg aludtam akart a karomra forró parafint csepegtetni, de megébredtem.. Nem mondtam semmit, ő sem, szó nélkül összepakolt, és örökre eltűnt.
dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!