Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek ilyen párok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen párok?

Figyelt kérdés

Leginkább domináns nő, sub férfi pár esetében van a jelenség nagyrészt úgy gondolom, mégis megkérdem van-e köztetek olyan, ahol pl teljesen a nő uralkodik, leírok egy konkrét példát.


Nő elmondja a férjének, hogy ma meg fogja csalni őt egy nála helyesebb, magasabb pasival, -a férfi engedelmesen várja, kicsit örül is neki-


-a nő hazaér- és a férje számonkéri azért, hogy miért kell neki más, erre a nő felpofozza, hogy itt nincsen szava a férjnek.


Egy ilyen forgatókönyvet el tudnátok képzelni, vagy veletek volt ilyen?



dec. 22. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szeretem nézni amikor másik pasival csinálja
dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Ohh ez izgi, és ha szóvátennéd, akkor megbüntetne?
dec. 22. 15:20
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit sok volt a poresz, szerintem… 🤦🏻‍♀️
dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Nem értem mi a baj ezzel most... Szerintem te is élveznéd, ha férjed, vagy párod csak téged szolgálna..
dec. 22. 15:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen, csak ő nem kéri számon. 😄
dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gabor49 ***** válasza:
100%
igen van
dec. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szuper lenne egy ilyen part megiserni🙂
jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Igen? Férfi, vagy nő vagy?
jan. 1. 15:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk majdnem pontosan ez volt.

A feleségem gyakorlatilag bejelentette, hogy meg fog csalni.

Azt hittem, hogy csak hülyéskedik, ezért mondtam, hogy rendben, érezze jól magát. Aztán kiderült, hogy komolyam mondta. Jól érezte magát...

Egyszer elegem lett, amikor megjött a szeretőjétől... de mivel mindig a beleegyezésemmel ment, ezért a végén nekem kellett bocsánatot kérnem és biztosítanom, hogy több ilyen számonkérés nem fordul elő.

jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Ohh ez izgi lehetett, és gondolom azért élvezted. :P Jó ilyen "sikertörténeteket" is olvasni,
jan. 1. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!