Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ki az aki a szeretőjév...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ki az aki a szeretőjével Karácsonyozik a párja helyett? Hogy tudtad megcsinálni mit mondtál a párodnak hogy hol vagy?

Figyelt kérdés

dec. 25. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, szakít a párjával, úgy oldja meg.
dec. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Milyen hülye kérdés ez, ugyan miért karácsonyoznék a szeretőmmel? Nem is akarnék vele lenni ilyenkor, minek?
dec. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Aki szeretőt tart, azt alapból nem érdekli a párja, simán lelép, ha arról van szó, max. beadja, hogy sokan voltak a boltban, forgalom stb.. Az ilyen ember nem rendelkezik érzésekkel, a Karácsony neki semmit nem jelent, megoldja, ahogy az év többi napján is.
dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a karácsonyt.
dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

3. válaszoló, ezt az általánosítást mire alapozod?


A kérdésre válaszolva: én a gyerekek miatt, a szeretőm a felesége miatt tölti otthon a karácsonyt. Ennyi.

Szeretjük egymást, neki a házassága is oké, csak az élet nem úgy alakult ahogy lehetett volna.

dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
5: "ezt az általánosítást mire alapozod?" - Ha belegondolsz, bizony így van. A párjukat sem tisztelik az ilyenek, akkor már inkább váljanak el/szakítsanak, de ez a kint is vagyok-bent is vagyok, elég undorító viselkedés.
dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen úgy oldottam meg 24-én reggel/délelőtt hogy több távolabbi rokon karácsonyi üdvözlését terveztem be akik beutazható távolságon belül élnek,kb 5-6 ilyen család van,én ebből 3-at látogattam meg 10-15 perces időtartamra mert sietnem kell,közben a maradék időt a szeretőmmel voltam,kettő körül értem haza,és volt több óránk együtt. Ma pedig a delutan/este a baráti társaságunk tölti együtt a karácsonyt és megiszunk valahol egy sört,hivatalosan,a valóságban így is jut ma is jó pár óra a szeretőmre.
dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En nem birom felfogni, hogyan tud valaki kettos eletet elni... Foleg karácsonykor. A szivem osszeszorul.
dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7) a szeretőd a párod/közös baráti társaságából van??😶😶 Minek ellenség, ha az embernek ilyen barátai vannak?!
dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!