Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valóság alapja? Jótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valóság alapja? Jótól tartok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőm elköltözött és egyedül lakik, én sajnos nem tudtam vele tartani, de viszont lakótársat keres és talált is. Egy pasi fog hozzá költözni. Attól tartok hogy meg fog csalni, vagy csak a fantáziám ennyire morbid?

dec. 25. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

100% hogy meg fog csalni 😀

Elég egy kis pia, közös beszélgetés, a másik pasival többet lesz mint veled, hozzá fog kötődni. Nem azonnal fog megcsalni, pár hónap.

dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Jogos a félelem. Lakótársat keres. Én ha lakótársat keresnék akkor csúnya embernek nem adnám ki. Lehet fas z vagyok de ez van. A csaj is ha már kiadta legalább jó palinak adja ki. Szóval valószínűleg lesz ott egy kis ez az titokban. Összejárnak ha már együtt laknak de nem lesznek kapcsolatban. Így veled tud maradni és a srácnak is lehet barátnője. Hát ilyen világ van.


Persze ez csak a valószínűbb verzió. Lehet nincs semmi aggódni valódi. :)

dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Már meg is csalt, nyugi 🤣.
dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Ez elég valószínű forgatókönyv, igen. :)
dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Inkább rúgd ki hamarabb, mert tuti, hogy meg fog csalni. A távkapcsolat nem működik, előbb-utóbb 1-2 pohár bor és már meg is van dugva a kisasszony.
dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Már lekúrta az a csávó valszeg
dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem te költöztél oda?
dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez annyira egyértelmű, hogy nem is értem, hogy egyeseknek (és főleg neked kérdező) hogy nem esik le ez a helyzet. Biztos, hogy már megcsalt, és méghozzá azzal a pasival, akit "odaköltöztet", hiszen akkor egy lányt keresett volna maga mellé lakótársnak. Itt már bukik az egész. Kérdezz rá nyíltan.
dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs bizalom, engedd el!
dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rip tesó
dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!