Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Min múlik az, hogy egy "kaland...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min múlik az, hogy egy "kaland" hosszú távú lesz e vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Leginkább a nőket kérdezném erről, de azt se bánom, hogyha olyan férfiak válaszolnak, akik tapasztaltabbak ilyen téren, mint én.


Egy nő mi alapján dönti azt el egy egy éjszakás kaland után, hogy akár legyen több alkalom? Gondolok én akár hosszú távú szexkapcsolatra.


Előre is köszönöm.



dec. 26. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Én már a szex előtt tudom, hogy nem akarok egyszeri dolgot senkitől. Legyen az szexkapcsolat vagy bármi egyéb.
dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Az egyéjszakás után ritkán van folytatás, az nem arra van "kitalálva". Itt a saját statisztikám: kb 23-25 "eset", ebből 4-5 alkalommal volt ismétlés, 1x kb 10, illetve lett egy sokéves kapcsolatom is. A maradék kb 20 egyszeri alkalom volt.
dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A pasi hogy teljesit
dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

#2

Én ebben azt nem értem hogy

1. Ha jó volt akkor miért nincs ismétlés?

2. Ha meg ennyiszer rossz volt akkor minek ennyiszer erőltetni?

dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
#4: Mert nem feltétlenül jön be a személyiségünk is egymásnak, ez csak dugás. Én ezeket a kapcsolataimat sosem online szereztem, hanem szórakozóhelyeken. Mindenki ivott valamennyit, kicsit beszélgettünk, aztán dugás, senki nem akart többet. Ha jó volt, akkor sokszor azért nem volt ismétlés, mert volt barátnőm, a lánynak volt barátja, külföldön volt, fesztiválon találkoztunk, de különben egymástól 200km-re laktunk, stb.
dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
A szex minősége ami számít, semmi más.
dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 xKakashix ***** válasza:
#6 Ez akkor igaz ha csak a szex ideéig vagytok együtt, de ha mondjuk egy hétvégét együtt töltötök mint most én a jelenlegi partneremmel akkor nem árt kicsit több ennél.
dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Úgy látom nem sok fogalmatok erről a műfajról...
dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 ezt nekem írtad?
dec. 26. 21:53
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, azoknak akik kizárólag lepontoznak, nem mintha érdekelne. Ők még egy nőt sem láttak, semmit nem tudnak arról, hogy ez van, de nem tetszik nekik. Rendben van, nekem tetszett, meg a lányoknak is. 2,5-ös. Basszanak egyedül!
dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!