Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet probléma a szexel/behato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet probléma a szexel/behatolással,ha két nagydarab "pocakos" ember szeretne együtt lenni egymással? Vagy ha nem sikerül a behatolás,akkor ott más gondok vannak?

Figyelt kérdés
dec. 27. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Attól is függ, mekkora az a pocak, és milyen, lóg vagy inkább “feszes”. Barátnőmnek pl elég nagy, ilyen lógósabb pocakja van, de nekem lapos teljesen a hasam. De így is pl bizonyos helyzetekben misszionáriusnál érzem, hogy a hasától épp hogy odaérek, vagy pl lovaglóban az ő hasa lelóg az enyémre. Ha nekem is lenne nagy hasam, màr biztos gátolna valamilyen szinten.
dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Igen lehet. Főleg ha a pasinak kicsi a f@sza. A legtöbb kövérnek pedig ilyen. Bár láttam már kivételt is. Az biztos, hogy a háj elvesz jópár centit dugásnál. Nehezebben férnek egymáshoz.
dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyu 180kg-os vagyok. A párom sem egy nádszál kisasszony, bár a súlyát nem tudom, de azért nincs ekkora egyáltalán. Pár éve lefogytam nagyon sokat, majd később lassan visszajött. 18cm odalent, ebből most optikailag sok elveszik. Gyakorlatilag meg nem számít, mert a tövénél nincs rajta zsír, csak a szeméremdomb párnázott.

Nálunk a lovagló póz problémás, mert nem hasra, hanem arányosan hízó vagyok, így vastagok a combjaim. (Így a térde nem ér le teljesen, kényelmetlen neki)

Ettől függetlenül a szex nem akadály, sosem volt az. Ezer más módon tudom élvezni. Megjegyzem, volt már nagyon vékony párom is, több is. Ott sem voltak problémák ezzel. Velük több pózt tudtam, mert pl a mostanival a hasra fekszik és én rá dolog nem működik, momentán az ő fenékmérete miatt. Vékony partnerrel ez ment.


Összességében nincs olyan, hogy “a kövér emberek”, mert túlsúlyos is sokféleképp lehet valaki.

dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!