Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40+ Nők , tényleg igy működtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ Nők , tényleg igy működtök a szex nálatok egy hosszabb kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A férfiak látványra, a nők zömmel érzésre izgulnak. Tehát ha férfiként tényleg szexelni akarsz a nővel, akkor nem kérdezel, csak bebújsz mellé és addig simogatod, csókolgatod, amíg már a másik fogja kérni, hogy fejezd is be rendesen...

dec. 27. 15:39
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, 10 évnél rövidebb a kapcsoolatom és nem kezdeményezek szexuális együttlétet a , ( az a férfi dolga)
Nő vagyok, 10 évnél rövidebb a kapcsoolatom és kezdeményezek szexuális együttlétet a párommal,
Nő vagyok, 10 évnél hosszabb a kapcsoolatom és nem kezdeményezek szexuális együttlétet a , ( az a férfi dolga)
Nő vagyok, 10 évnél hosszabb a kapcsoolatom és kezdeményezek szexuális együttlétet a párommal
Nő vagyok , elhidegültem a páromtól ezért nem kezdeményezek szexuális együttlétet.
Nő vagyok , undorodom a páromtól , nem kezdeményezek semmit , de lusta vagyok hogy lépjek.
Nő vagyok, elhidegültem a páromtól , de élvezem hogy a kis hülye ebből nem vesz észre semmit , és én meg már rég mással élem meg a szexualitást.
Nő vagyok, egy kis oldafigyelés, romantika segítene megoldani akármit is .
Nő vagyok és nem értem hogy minek ez a szavazosdi , ha egy kapcsolat működik akkor ez miért kérdés?
Férfi vagyok , s én is akarok szavazni
24 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

🙈🙊 Arra kell szavazni hogy akarok szavazni?

Elgurult nagyon a kis pirula.???

dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neked? Sosem lesz nőd, te kis szavaztató gézengúz.
dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hangjáték, amiben volt egy demonstráció : " azért gyűjtünk aláírást, hogy ne legyen több aláírásgyűjtés!" Kérdező nem emlékszik, de a 80-as években a parlamentben kézfeltartással szavaztak, és valaki felvetette, hogy úgy szavazzanak, hogy felállnak, .. Amúgy nem értettem sosem az ilyen " milyenek az ausztrál/ negyvenes,/kékhajú nők.." kérdéseket. Ok, egy negyvenen túli nő.. Igen, vannak köztük hasonlóságok, de csupán az életkor keveset jelent, főleg manapság, a múltkor flörtre került a sor egy hölggyel, az ötvenet közelítette, mint kiderült, én negyven múltam, és sem külsőre, sem stílusra nem gondoltam volna, hogy "annyi" idős, komoly volt a helyzet. Ha egy negyvenes nőnek nincs sok tapasztalata, mert mondjuk egy kapcsolata volt egész életében, akkor ő is lehet félénk. Lehet bármennyi idős a nő, ha nem akar szexelni, jöhetsz úgy ki mint egy háromnegyed isten a fürdőszobából, elutasít, és lehetsz te buli után, félspicces,.. . Én jártam így, együtt voltunk régi barátaimmal és a hölgy, nekem jobban sikerült az este, fürdőkád volt, ott zuhanyoztam, eszembe nem jutott volna, hogy még lesz éjjel valami, aztán letámadott a kádban, megvárta, ameddig felfrissítem magam, leengedte a vizet, és úgy meg... kutyában velem magát, mint a csuda..
dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , nincs rossz válasz.

Minap olvastam végig egy párkapcsolati témában feltett hasonló témakörű kérdést, s a több száz választ. S arra jutottam hogy kevesen veszik a fáradtságot hogy végig olvassák a válaszokat, pedig a több száz között volt sok hasznos tanács és nagyon sok haszontalan.

Viszont ha egy kérdőiv van , akkor reprezentativ a sok válaszadó válasza , s nem kell végig olvasni annak aki hasonló kérdéskörben keresgél.


#2 Kedves #2-es válaszoló , értékelem hogy kaptam megjegyzést töled is . Köszönöm a válaszod.

Kapcsolatban élek, család apa vagyok , kicsit zötyög a kapcsolati szekér. Kiváncsi vagyok a válaszokra. Sajnos olyan a kapcsolatom a párommal(feleség) ahol a szexualitást érintő kérdéseket nem tudjuk megbeszélni :(

Lehet hogy elhidegülés, szerető, bármi. Én szeretném kideríteni, vagy olyanok válaszait olvasni aki hasonló cipőben jártak.

dec. 27. 18:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem elég opció van, még kellett volna 20 legalább, hogy egyertelmű legyen.
dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem szívesen mert visszautasítást kapok. Tehát ha kellek Ő kezdeményez. Ez már megszokott is.
dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5 ha lett volna több hasznos opció akkor írtam volna ;-)


#6 volt hogy kaptál visszautasítást a párodtól? Mennyi idősek vagytok , gondolom a kapcsolat kiállta az idő próbáját. S hogy kezdeményez a párod?

dec. 27. 23:02
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
45, 46 évesek vagyunk. Igen, sokszor kaptam. Ha akarja épp annyit mond "gyere!
dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8

S ha egy ideig nem mondja hogy "gyere!" , de te már mennél ? Vagy neked annyira nincs is igényed a szexhez , csak a párod kedvéért "mész" , ha hív.

Mi volt az az idő ami már neked is megalázó volt a visszautasítások száma miatt vagy azért mert túl sok ideje nem hívot hogy "gyere!" ?

dec. 27. 23:11
 10/18 anonim ***** válasza:
Van igényem. Sokkal többre mint amit Ő hisz. Egy év volt a legtöbb. Már fantáziákat vetittem ki, hogy biztos csal és azért. Sosem tudtam meg mi az igazság. Türelmesen csak várok a soromra. Ha Ő nem akarja akkor úgy sem lesz semmi
dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!