Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Kinek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek milyen érzés volt az első anális szex? Lett folytatása?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok

dec. 28. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Az anális az nem szex, hanem fajtalankodás.
dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyszer próbáltam, de akkor sem én akartam, és nem is lett folytatása. Nem jó. Nem értem miért van oda érte minden pasi.
dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Régen volt benne részem. Első pasim szerette volna. Egyáltalán nem fájt pedig nem kis mérete volt. Annyi volt a titok hogy annyira felizgatott hogy teljesen ellazultam és sokáig ujjazta a popsim. Én nagyon szerettem.
dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Kívánni kell, rávettek, azóta szeretem.
dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Váratlanul ért és iszonyúan gáz volt! Hátulról csinált és egyikünk sem volt már szomjas, mert egy buliból jöttünk haza előtte.

Annyit éreztem, hogy kivette a puncimból, paskolja vele a seggem, aztán hirtelen iszonyatos fájdalom...sikítottam, de csak tolta befelé és röhögött! Majd szét szakadtam, már sírtam úgy szúrta a popsimat! Közbe szorított hogy ne tudjak kiugrani alóla! Akkor tudtam, hogy a kapcsolatunknak 1 év után ennyi volt! Ott és akkor kiégtem, pedig életem nagy szerelme volt a srác! Nagyon megalázó volt, ahogy szabályosan karóba húzott és csak az volt a lényeg, hogy neki jó legyen! 20cm volt neki, azt hittem ott halok meg...

Szerencsére eldurrant úgy 2 perc alatt, nem is baszta nagyon, csak ahogy ráhúzott alattomosan...szóval nekem életem egyik legnagyobb csalódása volt. Aztán még ő játszotta az agyát, hogy kakis lett a farka egy picit.

Ezek után nem lett folytatása, szakítottam vele!

Pár év múlva a későbbi férjem viszont megszerettette velem, bár idő kellett hozzá, hogy rávegyen. Ő figyelmes, nem erőszakos, és kisebb is a fallosza sokkal, ami popsiba nem hátrány...

dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk rendszeres része a szexnek. Ha odafigyel rád a párod akkor kellemes élmény. Viszont van aki egyáltalán nem szereti és soha nem is fogja megszeretni. Ez ilyen
dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha van sikosito akkor nem faj nem kell felni csak nem

Reszegen kell eloszor kiprobalni es akkor nem lesz baj🙂

dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Az első hármas sex alkalmával csináltam popsiba. Szendvicseztünk. Mindketten a puncimban voltak. A felül lévő srác folyton izgatta maszírozta a popim bejáratát. Kellemes volt. Idővel be is ujjazott. Megkerdezte, mit szolnek hozzá. Mondtam ha óvatos leszel próbáljuk ki. Finoman csinalta. Élveztem. Azóta rendszeres. 19L
dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Próbáltam, nekem nem volt jó érzés. Azóta azt mondom, a pasiknak van prosztatájuk. Valószínúleg nekik jobban is esik. Ha ő bevállalja, én is hajlandó vagyok.
dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Furcsa, de kellemes érzés volt. Szexkapcsolatban egyik aktus során a srác szex közben szét húzta a popsimat, elkezdett masszírozni és meg is ujjazott arra. Elején nem akartam, de olyan jó volt vele a szex, hogy engedtem neki és végül elkezdte bedugni a péniszét is. Feszített, de nagyon átjárta az egész testemet a bizsergés.
dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!