Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megkérem a barátomat erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérem a barátomat erre a két dologra, akkor van rá esély szerintetek, hogy szakít velem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szeretnék plusz egy lányt bevenni, tehát hármasban csinálni, és még annyit, hogy kipróbálnám az anális szexet is, nem tudom, nem merem neki ezeket elmondani, mert mindig olyanokat mond, hogy aki képes több férfival ágyba bújni az r*banc, aki s*ggbe engedi az is, meg ilyenek.


Szakítana velem ha előhozakodnék vele? Azt sem merem neki elmondani, hogy nem ő nekem az első, pedig ő úgy tudja.



dec. 28. 12:48
1 2 3
 1/24 Lilluci27 ***** válasza:
58%
Nemcfog csináljátok csak!
dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Már megint egy pasi aki nőként ír
dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
😅😅😅
dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
1 es, ne adj ilyen borzalmas tanácsokat, de te vagy a pasi, vagy a kérdező? Kérdező, ezt te se gondolhatod komolyan
dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha szakít, én várlak...! 🤣
dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés gyakorlatilag egy matematikai lehetetlenség.

1. Egy nő aki ezekre vágyik miközben a legtöbb nő egyiket se kívánja a háta közepére sem, nemhogy mindkettőt

2. Összejön egy férfival aki mindkettőt utálja, miközben a legtöbb férfinek ezek külön-külön is az álma.

3. És emellé még a nő olyan hülye hogy a 2.es ponttal nincs tisztában, és inkább ennél a prűd baromnál akarja erőltetni a dolgot

Ez a 3 esemény együtt fennálljon csillagászati valószínűségű szóval kamukérdésnek nyilvánítom

dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Irj rám kérdező
dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Köszönjük, Professzor Úr (6-os)!

Teljesen egyetértek!

dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ilyeneket vág a fejemhez állandóan, hogy aki xy dolgot szereti az ilyen lotyó meg olyan k*rva, de rólam nem tudja elképzelni, meg persze én nem csináltam semmi extrémet sem életemben, egyszer csókolóztam egy lánnyal, de az már viszonylag régen volt, és az anális szexet is csak egyszer próbáltam, mert akkor még nem igazán volt jó valamiért, de most előjöttek ezek a dolgok, és nem tudom, hogy hogyan adjam ezt a tudtára. Olyan elitistának tűnik nekem vagy hogyan is mondják ezt. Prűd akkor inkább.
dec. 28. 13:03
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Prűdnek igen, vagy pedig vallásos, vagy nem tudom. Furcsa pasid van. Semmi rossz nincs a popsi szexben, meg a 2 lány egy fiú felállás is izgató :)
dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!