Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki nem bizonytalan, vagy fél elveszíteni a szüzességét, hanem szándékosan tartogatja?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor nálad mi az oka ennek? Miért teszed? Mi a célod így ezzel?

dec. 29. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

OFF: Sok olyan kérdést olvastam ezen az oldalon anno, hogy a szűz lány nem akarja elveszíteni a szüzességét, mert sok embertől hallotta, hogy az első az fáj, kellemetlen, aztán seggbe mégis engedi, mert akkor még szűz marad (bár nem értem, ha a punciba fáj, akkor seggbe?) :DD


ON: Ezt egyes esetekben akár szűzk*rvának is lehetne nevezni, ilyenről is tudok. Meg persze olyan lányokról is, akik azért "tartogatják", mert hogy ők majd az arra méltó férfinak adja oda magát. :DDDD De ilyen full beképzelt, r*banc módon viselkedő meg öltözködő lányokról van szó, majd pont ők szüzek még. :D

dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
OFF: Egyik exemnek nem fájt seggbe és nagyon élvezte, de a punciba óvatosan kellett nagyon az első jópár alkalommal, mert szűk volt én meg vastag
dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vallás miatt esetleg.
dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Van egy ilyen ismerősöm, mondjuk nagyon vallásos.
dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen csak nem találtam olyan férfit, aki alkalmas lett volna rá. Lehet, hogy magasak az elvárásaim, de nem akarok akárkivel csak azért lefeküdni, hogy túl legyek rajta. 24/N
dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5 - Lehet nem itt szeretnéd megosztani, de akkor esetleg privátban leírnád nekem milyen konkrét elvárásaid vannak?

Esetleg ha még azt, hogy az eddigi pasiknál mi volt a red flag?

Talán valamit én is rendszeresen eltolok...

dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%

5-öske a legszebb éveit vesztegeti el! Ráadásul már lehetne 6 év tapasztalata ami rohadtul fog hiányozni ahhoz hogy még időben(35 éves koráig) megtartson "egy arra érdemest".

Az igazi pasiknak nem egy szűz krv kell hanem egy normális életvitelű csaj, aki már kiélte magát és megtanulta nemcsak a testét de a társas életet is! Azok meg csakis többéves komoly kapcsolatok árán lesznek meg. A biologiai óra ketyeg! Közben az agy meg bekattan. Mindezek meg kivetülnek a külsőre is! De csak így tovább...

dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabor49 ***** válasza:
33%
mai világba nincs
dec. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!