Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők, szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők, szeretitek ha kényeztetnek?

Figyelt kérdés
dec. 29. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít idősnek?
dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a 40-től idősebb korosztály.
dec. 29. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
40 leszek, ha megérem, nem nő... de sok 20-25 éves kolléganőm elnézve, hát egy átlag 50-es nőt előbb...
dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Baszki! Nem hiszem el, hogy már "idősebb" vagyok! 😦

Nem sok minden változott az elmúlt 10 évben, ugyanúgy szeretem. Szerintem amúgy mindenki szereti.

dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En a szexet szeretem, se nem targy vagyok, se nem egy pincsikutyaval vagyok. Dugas, face to face, kolcsonos.
dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Segítek haver: minden korosztály szereti 😄 Ettől még az összes korosztály csuklóból törölni fogja a "jajdekényeztetnélek" típusú együgyű bepróbálkozásokat.
dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4, látod, így megy ez, szóval én is "idősebb" pasi lettem, már készülök a nyuggerlétre. Miért kortól függne az, ki mit szeret? Persze vannak szinte biztos dolgok, de csak szinte, mikor fiatalabb voltam, és negyvenes nőkkel voltam, tetszett, hogy igen tudták mit akartak, nem volt alakoskodás, és ha valamit máshogy szerettek volna, megmutatták.
dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2 évig jártam össze egy 40es nővel. Brutál jókat szexeltünk.

Bár szerintem ez amúgy sem kor kérdése.


27F

dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerettem.
dec. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!