Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok nem féltek attól,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok nem féltek attól,hogy a párotok teherbe esik? Számoltok ezzel is? A párotok is tisztában van ezzel?

Figyelt kérdés
Azért a védekezés sem mindig biztonságos. Becsúszhat véletlenül is. A párotokat ez elég kellemetlenül érinti!

dec. 29. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Izgatna a dolog nem lennék ideges
Kellemetlen lenne ideges lennék
30 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Csak párcserében voltam, de a páromra bíztam a döntést, de gumit használtak.
dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Kit ne zavarna hogy teherbe ejti egy random faszi a párját? 🤣
dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
62%
Majd ha lesz megint többesben dugható, és teleélvezhető csajom, megmondom. :D :D :D
dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Gumines nem lehet baj😀
dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
2- van akit nem zavar. Az ismerőseim közül van egy pasi akik meg is tartották a gyereket. Irhattok privátban is.
dec. 29. 20:25
 6/42 anonim ***** válasza:
73%
Szed tabit, de a beszálló csakis gumival - én sem "ugrok be" másnál gumi nélkül semmibe.
dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
56%
5-ös,a pasi tudja hogy övé a gyerek? Volt már a párnak saját gyereke?
dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Persze ketten jártak hozzá de a nő lelépett a másikkal,aztán terhesen jött vissza. Azóta 15-év telt el azóta született még két gyerek. Állitólag azok már tőle vannak.
dec. 29. 20:46
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Durva hogy a pasi vele maradt vagy hogy megtartottak a gyereket
dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Átlag embernek igen nekik nem. A pasi erre izgul,vagy csak nem érdekli nem tudom ezért is irtam ki a kérdést. A szavazás alapján van akit izgat.
dec. 29. 20:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!