Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vérzés szex után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzés szex után?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Este a párommal együtt voltunk. Semmi gond nem volt, nem volt durva, nem fájt.. viszont mikor végeztünk vettük észre, hogy véreztem közben és utána is még egy keveset. Menstruáció szerű volt, de mivel 5 napja múlt el így az kizárva. Fogok orvoshoz menni, de legközelebb 5 nap múlva tudok.

Volt már valakivel hasonló? Ha igen, mi okozta?



dec. 30. 02:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Felsérthette a hüvelyed.
dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valami sérülés lehet, nekem is volt már, hüvely vagy méhszáj
dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem mehszajsebtol volt ez
dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy nemibetegség tüneti jele
jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Azóta már megjártam a dokit, fel lett sértve a hüvelyem, igazából azon kívül, hogy pár hét pihenés semmi extra nem történt.
jan. 21. 02:46
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Áhhá?! Valami tágyargyat dugdostál magadba mi? Mert a fa**zal ugyan nem.sértik fel a hüvelyt. Nemifertőzés jele mint mint pl condiloma és társai vérzést okoz szexnèl.
jan. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Semmi ilyesmi, párom is és elég játékunk is van, szóval erre nincs szükség. De kérdésedre válaszolva igen, sikerült f*sszal felsérteni a hüvelyem.
jan. 21. 05:04
 8/16 A kérdező kommentje:
+ Akkor egyszer volt vérzés, azóta már ismét van nemi életünk és semmi ilyesmi.
jan. 21. 05:05
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nemifertőzésed van. Ne menj orvoshoz! Nem kell! Nem kell rá gyógyszert kapni! Meggyógyulni se kell! Nem kell! (Ironizálok. Remélem érted?)
jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál az eset után rögtön 5 nappal, de azért köszönöm!
jan. 21. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!