Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet szívecske alakban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szívecske alakban vérezni menstruációkor?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megígértem a barátomnak, hogy legközelebb ha megvan a mensi, vérzek és szexre kerül a sor, szívecskét fog látni mikor levetkőzök előtte (ez a lényeg, a történet hosszú, most nem írom le).

Esetleg valaki tud tippet adni, hogy hogyan lehet ezt kivitelezni h szívecske alakban legyen meg a vérzésem? Ötletek esetleg? Sikerült már valakinek?


(Komoly kérdés, mielőtt kételkedne valaki)



2022. máj. 16. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 12?

Krumpli nyomdával. Belenyomod a betétbe, aztán a lepedőre.

2022. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már sok mindent láttam-hallottam életemben, de ezzel most nagyon magasra tetted a lécet.
2022. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztaleborultszivarvégit
2022. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Beraktam a figyelt kérdések kategóriában, hogy röhöghessek a kommenteken :D
2022. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szarral csináltam ugyanezt. A legjobb, ha belemártod az ujjad és a mellkasára kened. Imádni fogja...
2022. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg szivecske negatív sablont csinálni, és beragasztani. Mikor kiveszed a betétet, leveszed a sablont. Lehet jó lenne, ha a sablon nylon vagy valami olyan lenne ami nem ázik el. Valószínű el fog mosódni, ezért brutál aránytalannak kell lenni a sablonnak. Tehát a szív közepén a "vágás" jó mély legyen. Szabályos szép szivecske nem lesz, de próbálkozz. Talán...
2022. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel mártsd bele az ujjad a vérbe és írj üzeneteket a fürdőszobai tükörben 😂 A "Nem menekülhetsz" meg a "Tudom mit tettél" mindig befutók.

Vaaaagy, rajzolgass vele szivecskéket a falra, biztos imádni fogja.

2022. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd szívecske alakút tudsz köpni, meg Mona Lisa festményt fújni füstből, akkor menni fog ez is 😂 Rajzolj rúzzsal szívecskét a betétbe és cseréld ki a normál betéted arra szex előtt.

Mondjuk speciel én inkább szívecskés betét helyett alaposan lefürdenék ha havi idején akarnék dugni a helyedben, de ti tudjátok...

2022. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy sablont, ami műanyag (hogy szigeteljen) és szívecske formájú lyuk van raja. Csak túl sokáig ne hagyd a megnézést, mert a nedvszívó réteg vezeti a vért, és amorf lesz.

Fene a gusztusotokat!

2022. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Jó ostobák lehettek... XD
2022. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!