Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok crossfites csajjal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok crossfites csajjal?

Figyelt kérdés
Mennyire izmos? Milyen az ágyban?

dec. 30. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mint ahogy paranoiddal, és bipolárissal sem
dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

CrossFitessel nem, de a barátnőm is jár edzeni, mint én. Együtt szoktunk általában, és azért 2 év alatt nagyon szép fitness alakot elért már.

Az ágyról nem szívesen beszélek. :D

dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de izgi lenne
dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is crossfitezem és onnan kettővel is voltam. Viszont voltam náluk izmosabbal, aki nem crossfitezik.
dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Ő mit sportolt?

A crossfitesekkel milyen volt?

dec. 30. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Konditerembe járt.

A crossfitesekkel nem éreztem semmi különbséget amiatt, hogy crossfiteznek. Nem attól volt jó. Mivel én is crossfitezem, nem is tartom olyan különlegesnek.

dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De gondolom izmosabbak voltak, mint az átlag
dec. 30. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyik igen, vele pl egy érdekes gyakorlat kipróbálásával indult a kapcsolatunk. A másik kezdő volt, nem igazán volt izmos.
dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!