Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire fontos az arc, ha a test amúgy rendben van (formás, körte alak)? 25/N

Figyelt kérdés

dec. 30. 10:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
29%
Na, legalább jók az esélyeim, ha ennyi válogatós fiatal van.... Mondjuk hogy egy arc miért határoz meg egy kapcsolatot, nem fogom megérteni, biztos az arc fog majd veled örülni, ha valami sikert érsz el, vagy támogatni, ha megrottyansz...
dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
83%

A körte alak az ideális nekem de fontos az arc is de elsősorban nem a formája hanem az arcbőr.

Látnom kellene.

dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
az arc sokkal fontosabb nekem, mint a test: ha az arca nem tetszik, lehet bármilyen a teste, nem fog beindítani
dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

#11

Egy szép arcra ránézni önmagában egy örömforrás

dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően olyat választanak a pasik, akinek saját megítélésük szerint az alkata és az arca is rendben van. Tehát mind a kettő egy általuk elfogadhatónak vélt tartományon belül van. Kevesen mondanák azt, hogy jobb egy bomba testű, de bűnronda arcú, vagy egy szép arcú, de löttyedt dagi testű nő, mint egy mondjuk 7/10-es arcú és szintén 7/10-es testű nő. Persze legjobb, akinek szép az arca és az alkata is jó, de ehhez a pasinak is nagyon jól kell kinézni😀
dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a feneke a lényeg. Az fog meg egy lányban.. legyen nagyon kerek
dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, de nem elsődleges. És a test is ugyanígy.

Igazából az összkép/összhatás dönt, amibe nem csak a külső tulajdonságok tartoznak bele!

Amúgy imádom a nagy popsit meg az erősebb combokat! ;)

dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
37%
14, értem.. Tehát, ha valamilyen válságba kerülsz, ránézel a csajod arcára, miközben ő csak annyit mond " aha, igen, igazad van, nem tudom, ja, jóvan..", ez az örömforrás? Még jó, hogy különbözőek vagyunk.
dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha lenne kép.....
dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom. Gyere át, kibontunk egy bort és megnézlek.
dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!