Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez rendben van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rendben van? Fontos!

Figyelt kérdés
A menstruaciom utani 3.nap kiszakadt az ovszerunk es ra 3-4 orara bevettem az escapelle esemenyutai tablettat. Ra 5napra vereztem kb 5napig es most amikor rendesen meg kellett volna h jojjon (a tabletta elotti normalis verzesemhez szamitva) megjott csak mintha kicsit kevesebb lenne, de ugyan ugy fel vagyok puffadva mint ahogy szoktam meg ugyan azokat erzem mint amikor meg szokott lenni. Mennyi esely van ra hogy meg igy is baj legyen?

2018. jan. 26. 18:18
 1/5 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Figyu, akkora adag hormont nyomtál magadba, amitől totál felborult a hormonháztartásod. Adj a szervezetednek páe ciklusnyi időt, hogy helyre jöjjön a sokkból.
2018. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem az az első ilyenkor,hogy csinálsz egy terhességi tesztet?

Nagyon nem valószínű,hogy terhes vagy,de akkor is,előrébb lennél a teszteléssel,mint a kérdezgetéssel.

2018. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Deflohelp ***** válasza:
100%

A Clearblue teszt már 4 nappal az esedékes menstruáció előtt

megbízható eredményt mutat.

2018. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg nem lesz semmi baj. Ez termeszetes mellekhatas. Mivel felzavartad az egesz hormonhaztartasod ahogy az elottem levo mondta, ezert kesobben is fog megjonni a kovetkezo alkalommal a menstruaciod. Ne aggodj. Maskor legyetek ovatosak, nem ajanlatos gyakran bevenni ilyen gyogyszert, ritkan se mert veszelyes.Es 2 masodiknak uzenem, jobban jart hogy bevette, inkabb menjen biztosra hogy nem lesz baj minthogy abortusztabletta vagy kikaparás legyen a vége.
2018. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden rendben van!:) köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 31. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!