Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha így nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha így nem tudom valakivel élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Például ha a csaj nem akar szájjal kielégíteni. De ő el várja hogy én igen. Így nekem olyan lehangoló lesz a egész hogy fel se tudok normálisan izgulni.
dec. 30. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem áll fel a fütyid akkor ott baj van.
dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen de akkor is megdughatod és kinyalhatod, ha ettől nem áll fel akkor gáz van.
dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Fel kellene állnia attól. De én biztos nem maradnék egy ilyen nővel. Max dugnám párszor, ameddig nincs más.
dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem korrekt hozzáállás. Fordított esetben engem is sértene, ha én cumiznék, ő meg nem lenne hajlandó az orálra. Pedig annyira nem is szeretem kapni.
dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fel áll azzal nincs baj:D. Csak nem élvezem annyira.
dec. 30. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a férfiaknak legalább annyira jó az orál mint maga a behatolás. Ez teljesen normális. Én azért is szeretem csinálni mert addig játszom vele ameddig csak akarok. Ő pedig nagyon élvezi.
dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kölcsönössèg alapvető, szerintem.

Hosszú távon mindenképp

dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva vagyok. Nem szeretem, ha szopnak, de szeretek nyalni.

Egyszer konkrétan összeveszés lett az ágyban egy csajjal, mert ő meg nagyon szeretett szopni, de nem szerette, ha nyalják. Ő mindenáron le akart engem szopni, de én mondtam, hogy nem kell. Én meg mindenáron ki akartam őt nyalni. Hát, nem igazán találkoztak az igények. 😅😅

jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!