Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok kért valamit tőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok kért valamit tőletek a feleségetek,vagy zsarolt meg bennetek a fétisetek miatt? Vagy viszonzásul ti kedveskedtetek neki?

Figyelt kérdés
Konkrétan ha megteszem amit akarsz akkor te ezt tedd meg nekem. Vagy ha nem teszed meg akkor nem csinálom többet,ithagylak.

dec. 30. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zsarolt szerencsere semmivel.teged megzsarolt?😞
dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csak annyit kért,hogy ö válassza ki ki jöhet.
dec. 30. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem jogos😀
dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Mutatsz képet a lányról? Érdekelne. :)
dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 kérdés a lényeg azt nem irtam,hogy ismerkedni akarok! Ha azt akarnám azt irnám ki! A kérdésre kérem a válaszokat azért irtam ki!
dec. 31. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk el sem jutunk arra a pontra hogy az asszony kérjen, vagy zsaroljon. Egyszerűen hallani sem akar az ilyesmiről.😥

Pedig örömmel leállnék alkudozni a /kivel/hányszor/hogyan.... kérdésekről.

jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk senki nem zsarol senkit. Megy anelkül is a nem megy a dolog, béna vagy, minek érsz hozzám ha nem megy. Így főleg 1000 %, hogy nem lesz 3.fél. erre minek? Hogy kiprobálhassa azt ,hogy még egy plusz személlyel együtt is béna az egész?
jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annyi volt, hogy csak akkor csinálhatok vele bármit utána ha nem vagyok jelen amig szexelnek.
jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Nem zsaroltam soha. Szájtátva hallgattam csak. Nem tudtam eldönteni, hogy csak vágykép vagy tényleg akarná. Elkenődtem miatta nagyon. Szerintem sose fogok rájönni mert nem is mondja jó ideje inkább. Gáz így, hogy nem vágom mi van.
jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es nem gáz,hogy nem érted a kérdést. Arról van szó vannak olyanok akik más módon nem tudnak felizgulni a nőkre csak akkor ha megcsalják őket. Ezért mindent trükköt bevetnek,hogy rávegyék a párjukat a cuckoldra. Konkrétan mit mondott? Privi is jöhet.
jan. 23. 15:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!