Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok belemennétek olyanba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok belemennétek olyanba, hogy egy jó csaj random leszólít az utcán és felhív a lakására mert azonnal le akar szopni? Hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés
dec. 30. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Azt gondolnám hogy van fent 3 kancigány aki le akar hentelni.


Nem hiszek a mesékben.

dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem, mert:

1. Bennem nagyobb lenne a gyanú, hogy ki akarnak rabolni..

2. Számomra egy szopás nem olyan, hogy azonnal ugorjak bele bármibe..

3. Tételezzük fel, hogy valós, akkor sem vagyok olyan állapotban, hogy én ezt képes legyek élvezni.

dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Lehet belemennék !
dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Keresném, hogy hol van a kamera.
dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Vigye fene egyszer élünk, önfeláldozó leszek🙂
dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Bele mennek. 22f
dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem fiatalkoromban újpesten sokszor volt hogy cigány tinicsajok megkérdezték hogy leszopjanak e talán 5ször. Mindig azt feleltem köszönön nem.


De tételezzük fel hogy az álomnő álna elém azzal a szöveggel hogy ő márpedig le akar szopni.


Hát az első hogy megkérdezem, hogy "Ne haragudj nem akarlak megsérteni, de ingyen csinálnád?"


Ha erre igent mond, akkor azt mondanám hogy inkább egy közeli pláza egyik próbafülkéjében szopjon le.

De előtte felhívnám a legjobb barátomat, akivel vegig telefonos összeköttetésben lennénk hogy tudjon róla ha bármi van.


Ha nemet mondd akkor ismerem magamat, elhajtanám aztán utána hetegig arra gondolnék úristen a legszebb csaj akit valaha láttam lehet hogy lecidázott volna :D

dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bele.. Megnézném az ajtón a nevet, és elmennék.
dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Bele bar amilyn szerencses vagyok egy kád jégbe evrednek varrasal az oldalanon es vesek nelkul😀😀😀
dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ingyé' és jó csaj akkor simán. Vagy helyén vannak a tökeid vagy besz.rsz mindentől :)

#9 szervrablás és a városi legendák... Mondj már nekem egyetlen esetet "nyugatról" ahol valakinek így rabolták el a veséjét! Nincs ilyen!!! Aki adja az önként (pénzért) adja, s nem itt, hanem Albániában, Afganisztánban. S nem találomra, mert előtte ugyebár nem árt tudni a vércsoportot, meg egyéb tulajdonságokat. Sz.rra se mennek egy B+ vesével, ha a tervezett donor A- os.

dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!