Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak szeretnének gyorstüz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretnének gyorstüzelők lenni, örülnének neki, ha egy nőt nem zavarnà ha egy férfi gyorstüzelő?

Figyelt kérdés
dec. 31. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok.
dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meggondolt és persze lassú vagyok, de alapos. Az nem jó?
dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, milyen a nő?
dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, de mindegy mert amúgy is ügyesen vagyok és sokáig tudom csinálni
dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha cserébe nem zavarja az se, ha a néha gyorstüzelés mellett, van hogy egy órán át is döngetem... :D :D
dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék az lenni.
dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van a kérdésnek. Mert egyáltalán mi ez a gyorstűzelés ?
dec. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én az vagyok. Max 2-3 percig bírom
dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én már szeretnék gyorsabb lenni, szinte alig tudok elélvezni. De fiatalon ki szeretne 1-2 perc alatt elmenni, hogy aztán minden csaj kirúgja?
dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én alapvetően mindig gyorstüzelő voltam, a jelenlegi csajommal ilyen 5 perceket bírom, szünetekkel nagyon max 10 perc. De volt olyan egyszer, hogy bevoltam rúgva kicsit, és ágyba kerültem egy csajjal, kicsit izgultam is, nem voltunk összeszokva. És akkor valahogy nem tudtam elmenni, jó sokat megkellett dolgozzon kézzel és szájjal szex után, mire eltudtam sülni. És akkor éreztem, hogy ez nem is olyan jó, már frusztráló volt, hogy elakartam menni, de nem jött az érzés. Idegesítő lenne, ha mindig fél óra kéne, mire eltudok menni. Barátnőmnek meg teljesen jó így is, eltud menni ő is, és nem akar többet.
dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!