Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pici pénisszel valóban hosszab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici pénisszel valóban hosszabbtávon meglehet tartani egy nőt? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Olvastam erről egy kutatást nem rég. A pici péniszű férfiak általában szívélyesebbek, gondoskodóbbak, jobban törődnek a nők érzéseivel mint alfa társaik, és a nőknél a biztonság, a törődés és a kiszámíthatóság általában fontosabb szempont szokott lenni mint a méret.

dec. 31. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon nő függő.

Lehetsz te nagyon figyelmes, ha a nő vágyik a nagyobb méretre és a kemény szexre akkor meg fog csalni.

dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 A testi "megcsalás" szerintem még beleférne nálam, persze csak akkor ha ez nem menne át érzelmi kötődésbe is.
dec. 31. 08:34
 3/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ha neked ez belefér az megint más téma, de hamar te lehetsz az aki hoppon marad.

dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

"Pici pénisz" :DD "pici póni"


Mit értesz ez alatt? 12 cm alatti méret? Nem tudsz vele mit csinálni, ekkora van. De ez sok nőnek kevés.

dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne itt reklámozd már magad, minifütyi! Senkinek nem kellesz, és full ótvar kamu az egész amit írsz. Semmi összefüggés nincs
dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem átlag feletti a méretem, eddig csak több éves kapcsolataim voltak, nem hiszem, hogy kisebb kellenne ahhoz, hogy megtartsak valakit
dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Én eddig a legnagyobbal voltam a legtovább :D
dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

A kapcsolat hossza és a pöcsöd hossza között nincs korreláció, egymástól független értékek.


A pöcsöd hossza és a komplexusod között fordított arány van.


A komplexusod és a kapcsolatod hossza között fordított arány van.


A többit vezesd le te.

dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm. Szerelem házasság 8cm farokkal. A lány dugatja magát mással is, engedéllyel. És működik.
dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
“Pici” pénzzel esetleg….
dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!