Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedésnél küldhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél küldhetek tangás bikinis képet a srácnak vagy túlzás? (22/N)

Figyelt kérdés

dec. 31. 11:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

20



Igen, ez így van, csak akkor ne csodálkozzon rajta ha szexen kívül semmi mást nem akar tőle a pasi.

Figyeljetek, én nem vagyok egy prűd picsa, sőt, de én utána nem is csodálkoznék rajta ha dugáson kívül másra nem kellenék neki.

Nem az a baj, hogy küld képet, hanem a baj azzal van, ha utána még komoly kapcsolatban reménykedik valaki. Én is küldtem már olyan képet, amin semmi ruha nem volt rajta, de az már akkor volt, amikor kapcsolatban voltam. Ilyenkor még fel is tudod tüzelni a másikat, és nem is fog átcseszni, mert már együtt vagytok.

Ha még nem vagytok együtt, akkor senki ne csodálkozzon azon, ha utána csak egy röpke menetre leszel jó neki. Ki tudja.

dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás csak ha komolyat akarsz akkor ne küldj.
dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
44%
#19 én diagnosztizáltan autista vagyok és értettem az iróniát az üzenetedben.
dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
81%

23


Jó, nézd én nem degradálni akartam az autistákat, csak szerettem volna helyretenni azt, hogy én nem gondolom, hogy ennyi r*banc lenne Magyarországon. Csak valakik hiszik ezt.

dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
#24 nem vettem annak, csak az az általános tapasztalatom, hogy az átlag npc ember sokkal kevésbé érti az iróniát mint az autisták többsége 😅
dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 StevenUp ***** válasza:
100%
Dobd be ide is a képet ha a te értékrendedbe belefér ez
dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

25


Ki tudja... 🤔😐🙂

dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Erre a srácnak is illik küldenie fürdőnadrágos képet.
dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
Küldhetsz, csak ne csodálkozz, ha csak szexre fogsz kelleni neki.
dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
84%
Kuldhetsz siman szeritem legalabb latjatok hogy ki hogy nezki. Nem ez az arcos kep amin meg valakinek a nyakase latszodik😀 pedig sokan ismerkednek ugy igy lagalbb ha kuldesz a srac is tidja hogy hogy nezel ki es a srac is kuldhet neked te is tudod hogy hogy nez ki 😀
dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!