Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, akik kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, akik kapcsolatban vagytok, miért kerestek szeretőt? Mi nem működik a jelenlegi kapcsolatban? Ha van szeretőd, elhagynád érte a párod, ha könnyű lenne kilépni a jelenlegiből?

Figyelt kérdés
dec. 31. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én azért keresek mert szükséges van alkalmi partnerre szeretem a változatosságot
dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es írsz nekem privátba? Lenne pár kérdésem.
dec. 31. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert mocskos r.bancok!
dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Minden nő csalja vagy csalta már meg a párját. Nem kell szent atyát játszani.
jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Azêrt, mert otthon semmi szex nincs (tényleg nulla), viszont ezt leszámítva békében, normálisan, átlagos körülmények között élünk, gyermeket nevelünk. Próbáltam megoldani, megbeszélni, semmi nem segített sajnos, nem nyitott a megoldás keresésére. Nem részletezném hosszasan, de úgy érzem, mindent megpróbáltam, neki kicsit sem hiányzik a szex, s emiatt nem is érzi problémának. Nekem viszont sajnos van még libidóm. Borítani viszont nem fogok, eszembe nem jutna elhagyni őt a szeretőért. Ez tényleg csak a szexről szól.
jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Ezt soha nem értettem. Mi ebben a jó. Ha nem jó a kapcsolatom valami miatt akkor ki kell dobni a palit és kész
jan. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
12 éve vagyunk együtt.A férjem egyszerűen nem hajlandó megtenni velem azokat amire vágyom. Vagy ha csinálja is(eddig 2x) akkor sem olyan. Az jön át hogy csak a kedvemért csinálja. Szeretem durvábban erőszakosabban, kikötve,leszop@tva,paskolva,szorítva stbstbstb. De nem megy neki. Nagyon szeretem a férjem és mindenben tökéletes. Nem lehetek olyan buta és nem is tehetem meg vele sem a gyerekekkel azt,hogy csak ezért hagynám el, rugnék fel mindent fordítanám ki az én életem és mindenkiét. De sajnos erősebb bennem a vágy mikor rámjön és muszáj kielégítenem ezt az érzésem mert beleőrülök és a család felé sem tudok úgy lenni ahogy szeretek és ahogy megérdemelnék. Erre van a szerető, és csak erre. De még ez is rossz szó rá, nem is szerető, mert nem szeretem. Nem jelent semmit nekem. Csak a hirtelen, vagy régebb óta kinzó vágyamat élem ki rajta. Ennyi. 36N
jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Silverfox30 ***** válasza:
100%
7-es.Tökéletesen megértelek! Pontosan ugyan ebbe a cipőbe járok férjként. Minden rendben kivéve az ágy. De nem rúghatom fel a család életét csak a vágyaim miatt. Erre ott a szerető. Bárki megkövezhet vagy lepontozhat. De nem kívánom senkinek, hogy ilyen helyzetbe kerüljön. 33F
jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!