Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik csalták már meg a párjuka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csalták már meg a párjukat milyen okból kifolyólag tették és hogyan történt a megcsalás? 26/N.

Figyelt kérdés

jan. 1. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Kevés, vagy rossz minőségű szex miatt. Volt olyan ami eltervezett volt, de volt ahol alkalom szülte. Ha ír valaki, privatban szívesen mesélek.
jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kyoman ***** válasza:
72%

Én szeretem a nőket és szexet, és ugy vagyok minden nőt meg kelle dugni.

Igy álltalában nyitott kapcsolataim vannak igy müködik.

46F

jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Olyan okból, hogy emberileg szar alakok. A többi csak kifogás.

Kevés a szex? Nem érzed magad elég férfinek/nőnek magad a másik mellett? Úgy érzés hogy kialudt a nagy lág a szerelemben?

SZAKÍTS!

Csak hogy ehhez kellene gerinc is, ami sokaknál hiányzik.

jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem

Volt eleg szex es egy munkatarsnőmet kaptam el az irodaban

jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

3-as.


Melyik a jobb, évente 1-szer félredugni, vagy szétszakítani egy családot ahol gyerekek vannak és a szexet leszámítva teljesen jól funkcionál?

jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

5-ös.

Hogy tud az olyan család jól működni, ahol a szülők így hátba támadják egymást? Akár anyuka apukát, vagy fordítva. Az hogy a gyerekkel tudnak bánni, az még nem jól funkcionáló család. Ha még csendben is tűrik a megcsalást, akkor sem lesz minden happy ott. A családban a szülök gyerekek mellett is társak, és ehhez az intimitás is hozzátartozik. Ha ez nincs meg, akkor csak lakótársak, és így már a család sem működik jól.

jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Kíváncsiság. De megbeszéltük és engedélyem van rá. 45f
jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Szeretjük az újdonságot, de egymást nem verjük át.
jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert szexuálisan csak az egyetlen leghosszabb kapcsolatommal voltam és kíváncsi voltam milyen lehet mással még úgy is, hogy más területen jól megvoltunk. Ha visszacsinálhatnám, akkor is így tennék, mert akkoriban ez kellett nekem. 31/F
jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Még nős koromban volt, hogy a feleségem bizonyítottan megcsalt. (Megfogtam őket, tehát biztos). Hamarosan viszonoztam a dolgot.
jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!