Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kellek harmincasként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek harmincasként a korombeli nőknek még szexre se?

Figyelt kérdés

Konkrétan harmadjára fordult elő velem, hogy ismerkedtem Tinderen egy 28-32 ev közti csinos csajjal és aztán lekoptattak azzal az indokkal, hogy "nem megy nekik" és ebből ketten aztán osszejottek 24-25 éves srácokkal. Szóval a korosztalyomban nem találok még laza kapcsolatra se nőt, mivel azok inkább fiatal srácokkal kavarnak, szexelnek. Azt hittem ez csak a férfiaknál van, de ez nagyszerű:D Már ott tartunk, hogy aki jobban néz ki nő az kap fiatalt is, mivel tele van a net huszonéves kis Milf hunterekkel és a nők inkább ezeket a suttyokat választják.

33F


jan. 2. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Probálkozz fizetős szolgáltatókkal.
jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem pontosan ugyanazon logika alapján vannak fiatalabb férfiakkal, mint a férfiak fiatalabb nővel. Csak eddig női részről kevésbé volt elfogadott.
jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

#2: pontosan. A pasik választhatnak maguknak tinilányokat, de mikor a nők dugnak fiatal srácokkal, rögtön megy a hiszti, hogy ez nem fair:DD vicc, hogy a pasik mindig tudnak találni valamit, amin hisztizhetnek


Kérdező: volt pár lekoptatásod, na és? Próbálkozz tovább. Esetleg csiszolj a külsődön, önbizalmadon, kiállásodon stb.

jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt még egy eset, ahol már régebb óta (kb egy hónapja) randiztunk a nővel, elmentunk koncertre és ratapadt 2 fiatal gyerek, de úgy, hogy az egyik ott simogatta. A csaj meg konkrétan úgy tett, mintha nem velem jött volna, legszívesebben sztem megd.gatta volna magát a hülye gyerekekkel. De hogy én mindig ilyeneket fogok ki. Meg vannak hulyulve a nők.
jan. 2. 02:01
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Aztan honnet tudod h utanad osszejottek huszoneves sracokkal? Ki mondta ezt el neked? Vagy valami nagy kozossegi felulet lett a tinder vagy mi? (En kb. 2 eve voltam fent utoljara)
jan. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem a tinderrol tudtam meg, hanem csak ott ismertem meg őket. Utána nyilván más platformon is tartottuk a kapcsolatot a randizgatas közben..
jan. 2. 03:03
 7/12 Hans Pötterman ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, szerintem valamit nem jól csinálsz, az idő általában nekünk dolgozik férfiként. Közelítem a harmincat, és egyre több pozitív visszajelzést kapok nőktől. Csak hát ”sajnos” nem élhetek velük.
jan. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Pár nő lepattint, aztán itt sírsz. Szerintem inkább ez lesz a gond veled. Lehet valami lúzer incel kisugárzásod.
jan. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 StevenUp ***** válasza:
85%
Szerintem is az a baj, hogy messziről sikítva rólad az hogy egy méretes balek vagy. A nőknek kellemetlen ilyenekkel mutatkozniuk
jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Luke, vár a sötét oldal!
jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!