Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hogyan kellene értenem ezt a kifejezést?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor lefeküdtem egy lánnyal (nem volt köztünk előtte semmi, másodjára találkoztunk). Én nagyon élveztem, nekem úgy tűnt hogy a partnerem is. Az egyik lánybarátom közös barátunk (ő is ott volt a szilveszteri buliban). Elvileg másnap szóbajött az együttlétünk és a lány azt mondta neki hogy "kb olyan volt, mintha a vaginámmal maszturbálna". Elvileg többet nem mondott, a lánybarátom pedig azt mondta nem akar belefolyni ebbe szóval ő nem fog további magyarázatot kérni. Szerintetek hogy kellene értenem ezt? Ennyire rossz voltam? Nekem úgy tűnt, élvezi...

27F/26L



jan. 2. 09:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem figyeltél rá, csak a saját élvezeteddel foglalkoztál, nem voltál neki egy nagy élmény, hanem épp ellenkezőleg.
jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb az 1es jól mondja.
jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor az, hogy én közben úgy láttam és hallottam, hogy élvezi, semmit nem jelent? Az nem lehet, hogy csak nem szeretné bevallani, hogy jó volt?
jan. 2. 09:18
 4/21 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Amit az első írt kb
jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem lehet. Biztos nem voltál jó. Ha az lettél volna, már keresett volna a folytatásért, és nem lenne kérdésed.

Egyáltalán ő elment?

jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg élvezhette. Csak nem volt minőségi. Vagy az előjáték hiánya, vagy csak azzal voltál elfoglalva h neked jó legyen és ő nem ment el. Mint amikor kivered vagy leszopnak. Mindkettő élvezet, de nagy a különbség. Szerinte nem vagy a lepedő ördöge.
jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
3# ha jó lenne neki, akkor miért ne vallaná be? Lelkendezve elmesélné a barátnőjének, nem pedig ilyen lesajnálóan beszélne rólad.
jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Valszeg az amit az elso valaszolo mond. Kovetkezokor figyelj jobban a partneredre. Semmikeppse gorcsolj ra a dologra, inkabb igyekezz jobban.
jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha ennyien mondjátok, valószínűleg igazatok van. Sajnálom, mert nagyon tetszett a lány és nagyon szerettem volna, hogy jó legyen neki. Ha közben láttam volna rajta, hogy nem jó neki valami, biztosan változtatok. Azért még reménykedem, hogy tudok neki egy második menetben bizonyítani, hogy ettől jobb is tudok lenni...
jan. 2. 10:01
 10/21 NTBS ***** válasza:
100%

Nem volt neki jó.

Tárgynak érezte magát.

jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!