Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hogyan kellene értenem ezt a kifejezést?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor lefeküdtem egy lánnyal (nem volt köztünk előtte semmi, másodjára találkoztunk). Én nagyon élveztem, nekem úgy tűnt hogy a partnerem is. Az egyik lánybarátom közös barátunk (ő is ott volt a szilveszteri buliban). Elvileg másnap szóbajött az együttlétünk és a lány azt mondta neki hogy "kb olyan volt, mintha a vaginámmal maszturbálna". Elvileg többet nem mondott, a lánybarátom pedig azt mondta nem akar belefolyni ebbe szóval ő nem fog további magyarázatot kérni. Szerintetek hogy kellene értenem ezt? Ennyire rossz voltam? Nekem úgy tűnt, élvezi...

27F/26L



jan. 2. 09:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

Csak reszelted az a baj és neki ez annyi se volt mint egy önkielégítés.

De ha ezt elmondja a környezetébe, te nem igen jutsz puncihoz egy darabig.

jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Második találkozó és dugtad? Eléggé Ribizli szagú akkor a nő. Kevés voltál neki. Érd be ennyivel, máskülönben meg az ilyen nőt messziről kerüld akit még tudtál dugni két találkozó után.
jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Csak a saját élvezetével volt elfoglalva? Az h egy buliban dugsz egy random csajjal akit akkor látsz először mégis miről kéne hogy szóljon? Lényeg hogy mindketten élveztétek akkor. Utána átgondolta, és nem volt élete dugása. Na és? Lépj túl, valakinek még ennyi sem jut szilveszterre.
jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

A nők nagy szìnèszek ezt ne feledd.


Volt egy exem, ha èpen jòban voltunk akkor azt mondta, hogy jò velem a szex. Mikor feszkò volt köztünk akkor azt mobdta ő nem erez semmit szex közben..

jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
A nők brutál bonyolultak, ne próbáld meg megérteni. Kerüld messze a csajt, az ilyenektől menekülni kell, akik egy együttlét után kibeszélnek.
jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-est es a 15-öst tàmogatom. Nem történt tragédia, hagyd ennyiben. Én amúgy is kerulném a buliban egyből dugó lányokat. Mert maskor más buliban mással. Kivéve ha csak szexre akarod. Akkor mrnj ra ujra. Mondd h szeretnél ugy is h tovább kényeztqetned. Es akkor nyald is meg minden, ami kell.
jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg nem vagy Rodolfó. Ő is hangot adhat ha neki valami nem jó és hogy hogyan változtass.De inkább fekszik és másnap panaszkodik. Sok nő elvárja kitaláld Ő pont hogy szereti. Tisztelet a kivételnek.
jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy 27 évesen még nem tudtál túllépni azon, hogy egy egyéjszakás dugást nem feltétlenül sikerül kimaxolni? Az meg a másik, hogy undorító ribizli aki másnap előtted beszéli ki az éjszakát. Az gondolom eszébe sem jutott, hogy esetleg ő nem képes teljesíteni az ágyban. Lehet, hogy csak feküdt mint egy deszka... Sokszor az ilyenek hisztiznek ám..
jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A végén őt kézzel elégítsed ki, a lányok úgy tudnak leginkább elmenni. Vagy előtte.
jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

A kézzel az kevés. Nyald is ki úgy, mintha az életed mulna rajta. Akkor nem fog fikázni😩

Ráadásul nyalni jóóó😩😩😩

jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!