Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha ti fiúk lennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti fiúk lennétek, körülmetéltetnétek magatokat esztétikai, ill higiéniai okból?

Figyelt kérdés

Feltéve, hogy nincs sem vallási, sem egeszsegugyi háttere, bevállalnátok a műtetet a partneretek, es a jobb higiénia kedvéért?

Esetleg mindig hátrahúzva tartanátok a bőrt?



jan. 2. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, dehogy is.
jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ilyeneken férfiak közül is csak az kattog, akinek ez valami fetishe.
jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Ezt még a fiúk se csinálják te!!

Csak ha muszály és máshogy nem lehet vele élni.

Tisztán meg lehet és kell is tartani úgy is.

jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azert kerdeztem, mert en is megcsinaltattam, szerintem lenyegesen jobb igy, es altalaban azt hallottam illetve tapasztaltam, hogy a lanyok is jobban szeretik igy. Ezert fogalmazodott meg bennem a kerdes.

Masreszt pedig pl a nok is gyakran szanjak el magukat intimplasztikara, mar csak ezert sem tunt ordogtolvalo elkepzelesnek...

jan. 2. 10:11
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Általában te hülyeséget hallottál.

Nem szeretik jobban a csajok se, ezt jobb ha tudod.

Te miért csináltattad meg, nyilván azért meg szűkületed volt!!!

AZt meg megse kérdezem hogy mennyit fostál előtte hogy meg merd csináltatni.

jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

"es altalaban azt hallottam illetve tapasztaltam, hogy a lanyok is jobban szeretik igy"


Ja főleg hogy általában egy Magyarországon élő magyar nő statisztikákat figyelembe véve ha nem "nagyfogyasztó" akkor sanszos hogy életébe nem találkozik metélt partnerrel.

jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hat mit mondhatok erre? :D

Baratnom probalta mindket verziot, sokkal jobban tetszik neki az uj valtozat, es a dontest is tamogatta. Akivel beszeltem errol, szinten tamogatta a dolgot.

Nem ertem a miertre vonatkozo kerdest, az azt hittem h mar az eredeti kerdesbol is kiderul.

Az utoljara feltett fel nem tett kerdesre pedig: nem volt veszes egyaltalan

jan. 2. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem tetszik jobb ha van rajta bor😊
jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányoknál - nőknél is létezik "labiaplasty and clitoral unhooding" ami nagyjából a férfi fitymájának megfelelő szövet eltávolítása a női nemiszervekről (a kisajkak és a csikló fitymájának részleges vagy teljes eltávolítása).

Ezt elég sokan csináltatják, főleg gazdagabb országokban, mert sokkal bonylultabb és drágább mint a férfi körülmetélése, de ténylegesen létezik ilyesmi (és felnőtteken saját kérésre ezt legális elvégezni ellentétben az afrikai szokasokkal amikor a csiklót és a nagyajkakat vágják le -- az be van tiltva a legtöbb civilizált országban).

Többnyire a férfi körülmetéléshez hasonlóan esztétikára, higéniara és kényelmi dolgokra hivatkozva csináltatják maguknak. A férfi körülmetélésnél ritkább de nem nagyon ritka plasztikai műtét.

jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt is volt kb.10éve egy csaj,aki ezt,amit a 9es hszóló ír megcsináltatta.

Írtam neki többször is,de nem válaszolt.

jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!