Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy tovább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy tovább tartson?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, aránylag tapasztalatlan (első barátnő, pár hónapja szexelünk). Az elején úgy voltam vele, hogy normális, hogy nem bírom sokáig az együttlétet, hamar elmegyek, de mostmár kezdem frusztrálónak érezni. Hála az égnek a barátnőm nagyon toleráns és más módszerekkel bőven ki tudom elégíteni, de mégiscsak mindkettőnknek jobb ha maga a szex tovább tart mint 2,5 perc...


Tehát bárkinek bármi praktika vagy ötlet? Ez örökletes dolog lehet és örökre ilyen gyors maradok?



jan. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Milyen sűrűn maszturbálsz?
jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

És ha levágnád? 🫤

Az jutott most az eszembe, hogy verd ki az aktus előtt, de akkor meg lehet, hogy nem fog felállni. De próbáld ki.

jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Mindennap követed szex előtt.

A vizelet visszatartása egy ideig, erősíti azokat az izmokat ami ehhez kellene.

jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Barátom is 1-2 perc alatt elment eleinte. Engem egyáltalán nem zavart, mert szeretem őt. Ő is azt a módszert alkalmazta, hogy nem pisilt előtte, meg idővel hozzá lehet szokni a puncihoz.

Ne verd ki szex előtt! Nem fog felállni.

Barátnőd biztos megértő, elégítsd ki másképpen, pár hónap és jobb lesz. Szűz fiú voltál, dúlnak a hormonok benned...

jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem attól is függ, hogy milyen gyorsan megyek el, hogy mióta kívánom. Ma például délután jó ideig az járt a fejemben a munkahelyemen, hogy de jó lenne egy kis kényeztetés. Nemrég értem haza és a maszturbálásnál gyorsan el is mentem.

Szóval, ha már korábban megkívántam a kényeztetést, csak várnom kellett vele, gyorsabban is megyek el.

Viszont, ha megkívánom és rögtön elkezdek maszturbálni, akkor várnom kell, amíg orgazmusom lesz.

És az is igaz, hogy frusztráló amikor gyorsan elmegy az ember. Nem rossz érzés az orgazmus, de azért nem jó, amikor pikk-pakk meg is történt.

jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lassitsatok a tempón, ha érzed hogy el fogsz menni. Váltsatok pózt, csináld neki kézzel, szájjal, aztán kicsit tedd be újra és lassan csináljátok. Közben próbáld visszatartani amennyire tudod. Ezeket ha használod, akkor azért el lehet nyújtani elég jól, és a végén már lehet gyorsítani, akkor te is nagyobbat fogsz élvezni 😅😁
jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Es ugy is ilyen hamar elmesz, ha elotte parszor megoldod magadnak? Szex elott.
jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

A 2.5 perc teljesen normális élvezési idő. Ez a férfiak normális átlagos működése. Gondold el, a szex célja a szaporodás, tehát miért kéne ezt ennél tovább húzni ?

A gond csak az, hogy a férfi szexuálisvágya szinte azonnal megszűnik az orgazmus után(evoluciós önvédelmireflex), tehát sokkal kevésbbé élvezi, kevésbbé motivált a szexre utána. A megoldás az, hogy mérsékled a péniszed izgatását, és akkor tovább fog tartani. És persze lehet különböző technikákkal lassítani, meg idővel azért csökken a helyzet adta izgalom is.

jan. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Behatolás előtt juttasd a csúcsra kézzel, nyelvel, aztán szépen lassan hatolj be, csak azért mert a hüvely izmai össze vannak húzódva, és fájni fog ha hirtelen tövig nyomulsz. Garantáltan lesz orgazmusa, ha képes a hüvelyire 🙂
jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!