Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori az olyan férfi,aki csak a rendkívül kövér nőkhöz vonzódik szexuálisan,más alkatúak egyáltalán nem vonzzák?

Figyelt kérdés
Kakukktojás vagyok,hogy csak az extrém túlsúlyos nők hoznak lázba,őket tartom szépnek, nőiesnek? Mások is lehetnek így ezzel?

jan. 5. 10:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokan.
jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek a kövér nők, de attól még más alkat is bejön. Nem zárja ki nálam egymást a kettő.
jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem.Nekem viszont csak a rendkívül kövér nők tetszenek. Más alkatúak semmilyen vágyat nem ébresztenek bennem.A hatalmas idomokért viszont megőrülök.
jan. 5. 10:48
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Kevesebb mint 1%.

Kb. azt programozhatja így a természet, akivel másban kicsit elbánt, hogy boldog lehessen…

jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolat.Nem érzem úgy, hogy elbánt volna velem a természet.Normál alkatú,diplomás férfi vagyok.Az átlagtól csak az ízlésemben térek el.Tudom, hogy ritka az olyan férfi, aki odavan az extrém kövér nőkért.De gondolom nem vagyok egyedül?
jan. 5. 11:03
 6/18 Lilluci27 ***** válasza:
88%
Nagyon kevés ilyen van
jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Neked, mint nőnek mi a véleményed a kövér nőkről?
jan. 5. 11:27
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Bőven 0.1% alatt aki csakis extrém kövér nőkhöz vonzódik, 10% aki akár a kövér nőket is megdugná csakhogy p.ncit lásson már.
jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az szerintem tévhit, hogy az keres kövér nőt, akinek nem jut más. Ezt magam alapján írom, de olvastam más férfitól is, hogy lehetne "bombázó" nője, de neki a kövér nő tetszik.
jan. 5. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:

Mit jelent az extrém kövér nálad?

Mert ha azt, hogy mondjuk már mozgásában is korlátozott, és 5m séta után kiköpi a tüdejét , akkor ritka mint a fehér holló. Énis kövér vagyok, sajnos nem kevés túlsúllyal, de azért még tudok több km es túrákat lenyomni, és arányosan oszlik el rajtam.

jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!