Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy orvosilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy orvosilag diagnosztizált nimfomán(szexfüggő) nővel érzem végre ideálisnak a szexuális életem, akkor valószínűleg én is szexfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

jan. 5. 11:08
 1/10 StevenUp ***** válasza:
67%

Az valószínűbb, hogy épp kanos vagy és még életedben nem találkoztál nővel se nagyon. Nem hogy nimfó nővel.

Fogd már fel hogy ez egy betegség. Arányaiban Kevés embert érint, és akit érint az nem örül neki..

jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha mindketten ugy érzitek, hogy a másikban megtaláltátok az igazi társatokat akkor ezennel gyogyultnak nyilvánitalak benneteket!:-)
jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Ez nem egy elméleti kérdés. Ő a 10. nő akivel lefeküdtem, és eddig mindig gond volt hogy túl sokat kívánom a szexet, pedig elég sokat szexeltünk.

Beszélgettünk már erről a dologról, és igen, tényleg az. Pszichiáter diagnosztizálta és járt pszichoterápiára is több-kevesebb sikerrel. Nyilván tett dolgokat a betegsége miatt amiket megbánt. De mióta velem van(bár nem túl régóta) nem feküdt le mással, jól érezzük magunkat együtt. És egy kicsit ez megijeszt, mert nyilván így fogalmam sincs hogy lesz hosszútávú kapcsolatom...

jan. 5. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges címkézni magad. Ma már a pszichiátria a hiperszexualitást csak viselkedészavarnak tartja, a homoszexualitást meg annak sem. Régebben meg az akkori társadalmi erkölcshöz (helyesnek vélt viselkedés szabályai) igazodva mindkettőt betegségnek tartották.
jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hiperszexualitás simán természetes vágy egy átlag fiatal sportolónál is.
jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távú nem lesz, pár év, aztán a libido alábbhagy, vagy megunod, aztán mit fogsz csinálni? Ő ugyanúgy akarni fogja, de te kevesebbszer. Eleinte egy álom az ilyen nő, én is voltam nimfoval, aztán már nyűg volt és szakítottunk. Két munkahelyem ment rá, mert éjjel nappal dugtunk. Persze akkor fiatalabb voltam, nem sajnáltam, hogy hulla vagyok melóba, de most utólag az egyik helyet bánom, hogy elvesztettem.
jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Igen pontosan erről beszélek. Két szék közé esek jelenleg. Normális nővel azért nem lehet hosszútávú, mert nem passzol a szexualitásunk, nimfoval meg az általad leírtak miatt.

Most akkor várnom kell a libidóm lecsökkenéséig a kapcsolattal?

Pedig én ettől függetlenül elég monogám vagyok, szeretek egyszerre 1 nőre koncentrálni, és vágynék egy hosszútávú kapcsolatra

jan. 5. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, amég magas a libido és kívánod, addig legyél vele, utánna meg eldöntitek. Vagy van más megoldás is, tesztoszteron, de azt sem lehet hosszú távon, vagyis lehet, de nem hosszú évekig. Én összejönnék vele, de megbeszelnem előtte, hogy mi várható, aztán lenne pár szép közös evetek, aztán ki tudja, lehet még bírnád is sokáig:)
jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem gond lenne, mivel szinte egy olyan nőm sem volt, akivel minden nap kívántam volna.
jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nimfománia... három tulajdonsága van: bárhol, bármikor a harmadikat meg kitalálod 😂 Most MÉG nem lépett félre, de készülj fel arra, hogy a kapcsolatotok csak akkor lesz teljes ha képesek vagytok nyitni mások irányába is. Ha szereted a többeseket, vagy van "cuckold hajlamod" akkor ideális társa leszel, ha nem akkor egy idő múlva feszültséget fog okozni köztetek.
jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!