Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Öt hónapja agresszív HPV-vel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt hónapja agresszív HPV-vel diagnosztizáltak, de csak P2-es szinten. Egy hónapja megismertem egy srácot, randizunk, és már jó lenne kicsit tovább menni. Szerintetek elmondjam neki, hogy fertőzött vagyok, vagy az óvszeres védekezés elég?

Figyelt kérdés

Ellenőrzésre még várnom kell két hónapot, hogy kiderüljön, azóta negatív vagyok-e. Srácok, ti hogy reagálnátok ha kiderülne a lányról, akivel elkezdtetek járni, hogy HPV-s?

Köszi a válaszokat, 25/L



2016. jún. 2. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen ugy korrekt, hogy elmondod. Te nem szeretnéd tudni, forditott esetben?
2016. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem elég az ovszeres védekezés át adhatod neki.. egyébként nyállal is, tehát gondolom a csókon már tulvagytok akkor elkapta..

Mondd el, de ne számits jóra, én szakitanék.

2016. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mond el neki!

És mielött infartust kapna mond hogy nem ADIS mert sok hülye összekeveri

2016. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért jó ha tisztában van vele, hogy mi ez, akkor nem lesz gond. Mert ugye az emberek 80%-a átesik egy HPV fertőzésen életében, tehát aki ilyen miatt szakít az bunkó.
2016. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ööööö... P2-vel hogy lehet agresszív HPV? Nem állítom, hogy maximálisan értenék hozzá, de a P2 tudomásom szerint teljesen "normális" kategória, max. egy kis gombás vagy enyhe bakteriális fertőzés fér meg mellette.


Amúgy ha nem diagnosztizálták volna, valószínűleg nem is tudnál róla (ahogy sokan nem tudnak róla, hogy fertőződtek).

2016. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mondd el, de ne számits jóra, én szakitanék."


Akkor ugye minden nőt elküldesz rákszűrésre, mielőtt szexeltek, mert nagyon sokan hordozzák anélkül, hogy tudnának róla... könnyen lehet, hogy te magad is.

2016. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ùgysem fogja elmondani,ezt a kèrdést hetente többször kiìrja!! Szerintem kamu!
2016. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most írtam ki először a kérdést. És szeretném elmondani csak pont a szakítósdi miatt vaciláltam. De valóban én is tudni szeretném fordított esetben..köszi a válaszokat.
2016. jún. 3. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!