Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ők bűnözők szerinted?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők bűnözők szerinted?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 5. 17:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

Az államok jogrendszere szerint ugyanúgy bűnözők ezek a nők, mint régebben a homoszexuálisok.

Ugyanakkor szerintem 100-ból 99 kamasz srácnál semmi lelki sérülést sem okoz az, ha sikerül egy jó bőr tanárnőt levarrnia. Inkább nagy győzelem ez!

Azaz ilyen esetekben nem ő a bűncselekmény áldozata, hanem csak a társadalom érzi azt, hogy a nemi erkölcs nagyon súlyos megsértése történt.


Fordítva más a helyzet, egy diáklánynál tényleg életre szóló súlyos trauma lehet az, ha neki tetsző tanára szexel vele párszor, majd eldobja.

jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

11. "...egy diáklánynál tényleg életre szóló súlyos trauma lehet az, ha neki tetsző tanára szexel vele párszor, majd eldobja."


Miért, az nem, ha egy buliban, a WC-ben xopatja taknyosra a "korban hozzáillő, rendes gyerek" pasikája? Vagy egy kocsiban egy 20 éves, aki levideózza, és feldobja a netre? Vagy simán csak terhes lesz, mert a srác nem húzott gumit.

jan. 5. 22:00
 13/30 anonim ***** válasza:
#12 Végtelenül primitív vagy. Nem volt neked még nőd, remélhetőleg nem is lesz.
jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
13. 22 éves vagyok, nem vagyok elkésve vele.
jan. 5. 22:48
 15/30 anonim ***** válasza:
#14 Szerencsére már elkéstél. Azért angolul nem ártana megtanulnod, ha máskor angol nyelvű cikkre akarsz hivatkozni. El se olvastad. A cikkben szereplő nők zöme 13-14 éves gyerekekkel szexelt!
jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15. [link]
jan. 5. 22:57
 17/30 anonim ***** válasza:
#16 Ez teljesen irreleváns. Szörnyen ostoba vagy.
jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
17.-re. ???? Ha 12-13 éves, embereket ölhet és csonkíthat valaki, akkor nem szexelhet egy fullos nővel?
jan. 5. 23:06
 19/30 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy ölhet?

Gondolom arra gondolsz hogy TUD ölni. Akkor a punci az már semmiség nekik.


Egyébként én 10-13 éves koromban nagyon sokat fantáziáltam a szexről, osztálytársaimról és a tanárnőkröl is.

jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Természetesen azok, de azért nem "átlag" bűnözők, azért azok nem ilyen csinosak. Főleg Stephanie Peterson.


De vannak még dögös csaj elkövetők, ott van például Sheila Eddy, bár ő gyilkosság miatt ül már több, mint 10 éve.


Vagy ott van Stephanie Beaudoin, sorozatos betörő.


Meagan Renea McCullough, ittas vezetés.


Jennifer Jensen, szintén ittas vezetés.



Nem nézném ki belőlük.

jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!