Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintek számít a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintek számít a méret?

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Számít. Bármi más hazugság. Az jöjjön össze egy 10 centissel. De elárulom, hogy még az átlag 14 centi is kicsi, ahogy az átlag vastagság is vékony. De az átlaggal azért lehet már nőt találni, ha van egy jó nagy adag szerencséd.
2023. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem számít, csak az a lényeg, 25 centinél nagyobb legyen.
2023. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%

Nem számít, csak a személyiségem miatt akarnak folyton dugni velem

23F 19/5cm

2023. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tök jó amúgy hogy lányokat kérdeztem és férfiak kommentelnek...
2023. nov. 9. 21:26
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
#4 Pont ezért tudok válaszolni. Egy időben rengeteget foglalkoztam a témával. Vagy 30 youtube videó, több 100 Reddit poszt több 1000 hozzászólással.
2023. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb nőnek bizonyos mértékig számít az intím méret igen, ugyan úgy ahogy számít a magasságod, az ápoltságod, a stílusod, a hangod, az anyagi helyzeted, a humorod, az intelligenciád, a kedvességed, a viselkedésed különböző szituációkban stb.


És nem lehet sorrendet tenni ezen tulajdonságok között hogy melyik a legdontosabb, ez nem olyan mint a matekban a műveleti sorrend nincs olyan hogy pl a testmagassag az fontosabb mint a humor ezért hiába sokkal viccesebb a 180cmes pasi a magánakvaló 181cmes pasi kell nekem, nem így működik.


Az eddigi legmegbízhatóbb teszt alapján, ami nem abból ált hogy a nő mondjon egy méretet, hanem 3d nyomtatott kulonbozo meretu peniszeket mutatva a kb 16,5 cmes peniszt tartottak a legjobbnak kb 12,7 cm körmérettel.

Ha neked nincs ekkora, akkor elmondok valamit. Ez a méret ez az átlag nő számára a tökéletes úgy mint ahogy az átlag nő számára a 188-193cm magasságú férfiak jönnek be a legjobban, de azért lehet látni nagyon szép, nagyon kedves lányokat, nagyon szerelmesnek a 182cm-es pasijuk mellett. Illetve ez tenyleg az atlag, van akinek a 18cm a jobb te pont ugyan annyinak meg a 14cmes.


Lehet hogy neked tenylegesen mikropéniszed van és akkor azt nagyon sajnálom. De nekem az a tapasztalatom hogy az ilyen kerdeseket 90%ban a tok atlagos meretu 14-15 centisek szoktâk feltenno, hát igen lehet nem a tökéletes 16-17 centis boyfriend dickel áldott meg téged a jóisten, de mondok valamit lehet hogy 190cm sem vagy meg lehet hogy meg tok sok mas dolog van amiben nem vagy idealis a nok tobbsegenek.

Ne erts felre nem elkeseriteni akarlak megjobban, hanem csak jelezni hogy ne csak a peniszed merete legyen minden gondolatod.

2023. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagyok, igen számít. Nekem legalábbis. Lehet hogy ha más nőknek nem számít.🤷
2023. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
29483944. ilyen kérdés…
2023. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
#7 Nem számít csak legyen jó nagy meg vastag
2023. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

“Ha neked nincs ekkora, akkor elmondok valamit. Ez a méret ez az átlag nő számára a tökéletes úgy mint ahogy az átlag nő számára a 188-193cm magasságú férfiak jönnek be a legjobban, de azért lehet látni nagyon szép, nagyon kedves lányokat, nagyon szerelmesnek a 182cm-es pasijuk mellett.”


Azért durva a 182 centivel úgy példálozni, mintha az már meglepő lenne, hogy ilyen kis törpéknek is jut csaj. :D


Én 172 cm vagyok, de dugtam már néhány csajt, olyat is akinek előttem 2 méteres pasija volt, pedig semmi önbizalmam, hát még ha lenne…

2023. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!