Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

30+ korú nő vagyok. Érzem, hogy most már meg kellene állapodni, családot alapítani. A kapcsolatok elején mindig azt érzem hogy na ő lesz az, de fél-1év után elvesztem az érdeklődésem, ellaposodik a kapcsolat és más férfira vágyom. Utána ugyanez lesz megint.

Mit tehetnék, hogy ne ez legyen a vége?


jan. 5. 23:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Miutan csak te tudod, milyen ferfiakkal milyen kapcsolataid vannak, en innen nem tudom, te vagy-e egy kalandor, vagy langyos fost talaltal mindeddig.
febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Hát igazából azt kellene megtudni mi az ami hiányzik pontosan. Szex, intimitás? Vagy valami lelki dolog. Ugye itt jönnek képbe a felesleges körök aki tetszik és bejön az lelkileg nem jó (rossz fiú), a másik aki normális rendes az parkoló pálya vagy friend zone mert nem jön be. Igazából valahogyan szerintem az arany középutat kellene megtalálni.
febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kérdező a másik felében keresi a hibát.
febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Valóban családra, gyerekekre vágysz, vagy csak azért gondolod, hogy ezt kell akarnod, mert meg akarsz felelni a társadalmi elvárásoknak? Nem kötelező "megállapodni", sem monogám kapcsolatban élni, ha nem ez a szíved vágya.
febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Józanul kéne ismerkedni, s listázni a külsőt-belsőt, hogy mit keresel egy férfiban és kipipálgatni, ami megvan… plusz jól érzed magad vele, vagy csak pillanatnyi öröm?


Ne keresd a Hollywood-i tökéletes férfit, aki nem egy aduász, de amugy tetszik és jó vele lenni, az már jó és menj végig a listádon közbe…


U.i:


30+-os férfiakban, akik szintén nem keltek el, nincs annyi energia és hajtás az ismerkedés terén, mint tizen-huszon évesen nyilvánvaló…

febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mit unsz meg rajtuk? Nem érdeklődik vagy Te iránta? Keresd az alkalmakat! Ne egyedül élj hanem társként vele. Tán nem múlik el az ihlet, hogy tovább is van még.
febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15 bennem is van hajtás est potenciál. Csak így negyven évesen már kinőttem a csiki csuki játékokból. Azért nekem már elég ez a most együtt vagyunk vagy nem? Most nem tudom mi lenne jó, vagy nem tudom mit akarok , ha szex kell is csináljuk a felesleges köröket. De lehetne ide sorolni ezer dolgot.

Nem hinném hogy az ember nem akar hajtani ha lát valamiben potenciált. Csak valószínűleg a többség aki idősebb felismeri a jeleket mikor nincs értelme foglalkozni a dologgal.

febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Nem azt írtam, hogy egyáltalán nincs, csak nincs annyi… nyilván van kivétel, általánosságba írtam
febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az már inkább tényleg a tapasztalaton múlik, hogy nem hagyod, hogy hülyét csináljanak belőled. Mert a legtöbb 30-as nő, még mindig azt hiszi, hogy olyan kelendő, mint esetleg 20 évesen és úgy is viselkedik. Aztán nem érti, hogy miért kerül C vágányra. 🤭🤭🤭
febr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!