Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt valakivel már hasonló?...

Történt valakivel már hasonló? Van megoldás, vagy hidegvíz rá? Lehet a végén én leszek hülye és hibás, de jelenleg csak csalódott, dühös vagyok.

Figyelt kérdés

Nem is tudom melyik kategóriában lenne a legjobb helyen, de itt igazából az emberiesség vagy annak hiánya kissé fáj.

Csomagküldés. Törött parfüm.

Viszont a dolog ott kezdődik, hogy már eleve más csomagot kapott meg a vevőm az én szállítási cimkémmel. Az enyém valahová máshová ment, idegennek.

Már itt eldobtam kissé az agyam, hogy a vevőm, akinek már máskor is postáztam, valami műanyag játékos dobozt küldött, rajta a nevemmel, csomagszámommal.

Ezt megreklamáltuk, kb. 2 hete, most sikerült utánajárniuk az ügyfélszolgálaton, a téves címzett visszaküldte nekik, elmondása alapján már eleve ázottan, parfümtől illatosan kapta meg a csomagot.

Na most a parfüm külső csomagolása nem az enyém, ezt átcsomagolhatta az átvevő, hogy vissza tudja küldeni.

Én tudom, hogy volt már ilyen a világegyetemben, hogy sérült a csomag, de ettől sokkal vékonyabb üvegeket is küldtem már, külföldre is. Legalább húsz eladásom volt. Sok visszajelzésben nemcsak a korrektségemet, de a gondos csomagolást is kiemelték.

Komolyan ez ennyi lenne? Eleve elcserélik már az elején, ami előfordul, emberek vagyunk, meg is sérült, eltört, ez is előfordul, de ennyivel le van tudva, hogy a parfüm szállítás alól kizárt termék?

Amikor szinte már az egész életünk online rendelésekre rendezkedett be?

Ugyanis a Packeta erre hivatkozik.

A lelkiismeretfurdalásomról ne is beszéljünk.


dec. 7. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja, hogy Packeta.... Akkor nincs min csodálkozni. Nem tudom, most mit tehetnél, de legközelebb egy normális futárcéggel küldd a csomagjaid!
dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Küldtem már velük, külföldre is.
dec. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!