Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análszex után ha a csávó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszex után ha a csávó elmegy a fenekembe és úgy folyik ki attól lehetek terhes?😅 Buta kérdés de tényleg nem tudom hogy erre mennyi az esély 18/L

Figyelt kérdés
jan. 6. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha hasra fekszel és beléd folyik, akkor esetleg igen.
jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Csak annyit kérek,hogy gumival..Légyszíves. Kicsit először tanuljatok a szexről ilyen fiatalon. Nem olyan egyszerű,mint ahogy azt mások gondolják.
jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Az én korosztályom férfitagjainak sem egyszerű normális nőt találni, de a mai 18-20 éves srácokat kurvára sajnálom, ha ezek lesznek a jövő generáció női! Szép kilátásaik vannak!


35/f

jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as Jaj szegény srácok😂,miért is?

2 kimostam magam előtte azt hittem így nem veszélyes gumi nélkül de köszi,gumival fogjuk

jan. 6. 22:49
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
2-es vagyok. Ügyes vagy,hogy meg mostad magad előtte,de sajnos akkor is sok veszélye van💕Nincs mit!❤️
jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Ha kimostad magad 2x is akkor biztos azt is tudod hogy a méhed nem a seggedben van.

Remélem azért nem keveritek össze a lyukakat😂😂😂

jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az volt a kerdes hogy belefolyhat e
jan. 6. 23:04
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Majdnem nulla az esélye, tehát nem nulla, csak minimális.
jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Análtól nem lehetsz terhes. Biosz alapok
jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Hatalmas balszerencse kell hozzá, hogy így teherbe ess, de inkább védekezzetek, és akkor nem kell aggódni.
jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!