Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom legújabb megélni való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legújabb megélni való vágya(mindig van valami új) az,hogy?

Figyelt kérdés

Belém élvez aztán pici pihenés után kinyalja belőlem és újra belém teszi és közben csókolózzunk.

Nekem ez olyan nem is tudom milyen. Talán a legjobb esetben is, jó bele megyek a kedvéért. Érdemes jobban oda tennem magam(ahogy eddig is) hogy hátha fogom élvezni és jó lesz, vagy ez már olyan dolog amit nem lehet közben megszeretni és élvezni? Akik csináltál hogy élték meg az első ilyet?

Vagy mastól nem is kérnek ilyet?



jan. 8. 08:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Ezt nem kérte, ő nem akar spermát nyalni.

8.

jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom mi történik, hogy egyre több pasi akar spermát nyalni....


Ez teljesen....🤢


Na, de mind1 is. A következő majd az lesz, hogy más durranjon beléd, és azt nyalná ki?


Teljes beteg világ lett....😔


Nekem férfi szemmel ez annyira férfiatlan, hogy elmondani nem bírom, és szerintem azért a nők is így vannak ezzel!


De ha szeretnéd, engedd neki!

jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azért köszi 8, hogy újra válaszoltál.
jan. 8. 11:38
 14/19 A kérdező kommentje:
Értem 12, teljesen érthető a te oldalad is. Azért mi se 1 nap után jutottunk el ide.:) Volt már jó pár dolog, de így ennyire extrém még sosem, ezért bizonytalanodtam el, eléggé. De itt azért kaptam pár biztatót is.
jan. 8. 11:40
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
#12 régen is volt ilyen sok. csak nem mertek róla beszélni mert nem voltak anonim fórumok ezekre..
jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy cuckold fantáziája van ès a szeretőd spermáját lefetyelnè ki belőled szívesen. Kèrdezz rá.
jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%

Ez nagyon beteg. Heteró ember nem csinál ilyet.

Ha nem akarod kipróbálni, nincs semmi gond, teljesen megértem. NEM kell mindenbe belemenni.

jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%
Ne menj bele, egy csaj fenekét sem nyalnám ki, mert nem izgat..
jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek szájbaélvezni, úgy csókolozni, ha ügyes a lány a második menet mehet spermás szájjal!
jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!