Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, első alkalommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, első alkalommal, szüzesség elvesztésekor mennyire voltatok felizgulva?

Figyelt kérdés

Már egy ideje próbálkozunk a párommal. Nem fáj az ujjazása (bár csak egyet használtunk), és a péniszét is egy kicsit már becsúsztatta, de nem teljesen.

Mindig kérdezem én is, ő is, jó-e stb.

Szeretem, és elképesztően vonzó pasi, tehát nem ezzel van a gondom. Szeretek vele hancúrozni, ismerkedni a testével.

Eléggé be szoktam nedvesedni, viszont azt a bizsergő, egész testet átjáró érzést amiről sokan beszélnek én nem érzem.

Lehetséges, hogy első alkalommal (vagy akár első néhány alkalommal) nem is fogok ilyesmit érezni?

Más is volt már hasonló helyzetben?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)



jan. 8. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon is felvoltam izgulva
jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész testet átjáró érzést majd orgazmusnál fogod érezni, baby! ;)
jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, remélem én is :)

Csak amikor azt olvasom, hogy "hu már alig vártam hogy betegye" és alapvetően én ezt így nem érzem akkor kicsit megijedek, hogy talán baj lenne...Pedig mint írtam..nedvesedem rendesen

jan. 8. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
A szüzességedet a náséjszakáig őrizzed, addig a fickó NEM párod. PÁROD az, aki feleségül vesz bizonyít, tisztel, szeret - és nem pedig kihasznál. Emberek vagyunk, ezt nem kéne elfelejteni. A házasság előtti szex BŰN. Lelkileg akármilyen a hited. Erkölcsileg se helyénvaló. Ha még nem érett a házasságra a kapcsolat, akkor milyen alapon adjátok oda a testeteket? bocs!
jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első előtt én inkább izgultam,az elnyomta bennem a vágyat.:)

Elsőre ne számíts sokra nem lesz tűzijáték meg minden.Később jobb lesz,be kell járatódj.

jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Én férfiként hasonlót tapasztalatam, mint amit az 5# ös válaszoló írt.

5 nővel voltam eddig, elsőre igazán jó és minőségi szex 1 nél volt....de a többi esetben néhány alkalom után sokkal jobb lett, mivel egymásra hangolódtunk...

jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat.
jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem.Borzalmas volt :/
jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
3-as válaszodra kérdezem: még nem elégítetted ki saját magad? Nem tudod, milyen az orgazmus? Ez fura. Mert csak a szextől nem fogod megtudni, talán soha.
jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!