Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A vőlegényemmel 10 éve vagyunk együtt. De a szexuális életünk egyre laposabb. Neki kisebb a libidója, az enyém nagyobb. Én minden nap tudnék szexelni, neki elég két hetente férfiként. Próbáltam már,

beszélni vele erről, megígérte hogy több alkalom lesz, többet fogunk de persze ebből nem lett semmi. Illetve, azt is mondta hogy vegyek egy vibrátort, mivel Ő nem egy latin lover. Észrevettem magamon, nehéz visszafogni magam, olyan férfi közelében aki megtetszik.

30/N



jan. 8. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Mivel ő azt mondta vegyél egy vibrátort...durva ilyet mondani egy nőnek...szerintem ne fogd vissza magad ha legközelebb megtetszik neked valaki. Főképp ha én lennék egyszer a közeledben :D F.
jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

1. 10 éve együtt vagytok, és még mindig csak a jegyességnél tartotok? ez elég gáz!

2. Ha ennyire nem passzoltok az ágyban, nem fog működni a kapcsolat. De miért kellett 10 év, hogy kiderüljön ez a probléma?

jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon sajnállak édes szívem de el kell szomorítsalak ha 2 hetente akarja akkor tuti van valakije én férfiként a nőt akit szeretek 10 év után se tudna le vakarni magáról minden nap akarnám vagy max 2 naponta
jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Az én vőlegényemnek is alacsony a libidója, neki is elég heti 1x. De ettől függetlenül, ha megkívánom minimum, hogy kinyal.

Kár volt ezt a 10 évet rá pazarold... Legalább a vibrátort megvehette volna neked, de arra is lusta...

(mi 4 éve járunk, pár hónapja jegyesek vagyunk)

20l

jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Rádunt, nem kell túl bonyolítani.


Én minden csajom megunom fél év - 1 év után...

10 évig 1 nő? Bele is halnék 😅😅

jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

10 éved rabolta ez a pasas. Akarsz még a felesége lenni? Akarod gyerekeid apjának?


Azt akarja, hogy kirakd, mert akkor kevésbé neheztelhetsz majd rá.

Szerintem kezdj el diszkréten pasasokkal kísérletezni.

jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Én 22 éve vagyok a csajommal dér mindig rámászom heti 4-5alkalommal. Megunt a pasid. Keress mást.
jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Mind kettőtök vágy ki kell, hogy elégüljön, igen, akkor marad neked a :

vibrátor,

saját kezed,

szerető.

jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből se lesz lagzi 10 év után már asszem... :\
jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
5. Legalább tudod magadról hogy alkalmatlan vagy egy kapcsolatra. Ez is egy jó pont?
jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!