Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-20 év körüli lányok! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli lányok! Ha egy jóképű, 35 éves, jól szituált, kedves pasi leszólítana, és pénzt ajánlana, hogy elégítsd ki, te megtennéd? Akár csak kézzel, vagy szájjal, nem lenne muszáj szexelni vele... Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
Négyszemközt kérdezi meg, szóval más nem tudna róla...

dec. 17. 15:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert nem vagyok krva. Ez borzasztó megalázó és undorító feltételezés.
dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok prosti így nyilván visszautasítanám és hívnam a rendőrséget
dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reagálnék ha valaki azt feltételezné rólam hogy prosti vagyok? Nem tetszene a válaszom:)
dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy belemennék. Talán ha olyan a szitu, hogy legalább valamennyire ismerjük egymást és tetszünk egymásnak.
dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
50%
Hm, érdekes válaszok. Én még csak nem is vagyok jóképű, de már egy rakat tini csajt dugtam meg, a legtöbb már 30-40k-ért simán szétteszi a lábát. És ezek tök random, átlag csajok.
dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván otthagynám. Szórakozó helyen dolgoztam, még ott is ritka aki ebbe belemegy. Neten nagy a szája mindenkinek de a való életben szerencsére nem.
dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele. Lehet, hogy közben elküldeném a fenébe is.
dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Voltam pár szórakozóhelyen a hétvégén. Nagyon sok csinos, fiatal lány volt. Szorongatták a kis 1-2 ezer forintjukat, egy-egy vodkanarancsot ittak belőle. Vagy épp pultoztak egy kocsmában. Persze kirívóan öltözve. Szerintem mindegyikük kezében volt már... Pár vodkanarancsot megszponzorálnék nekik, vagy pár óra pultos órabért. Nem nagy dolgot kérnék, nyilván próbálnám rávezetni azt, akin látom, hogy nyitott szemelyiség. A prostis kommentekkel nem értek egyet.
dec. 17. 19:12
 9/35 anonim ***** válasza:
28%
Ide eleve csak az ír, aki nem menne bele, vagy legalábbis ezt akarja demozni. A férfiak egészen mást mesélnek és én is láttam már ezt-azt.
dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%
Megmondanám udvariasan, hogy ne anyádból indulj ki, az lehet ilyen, de én nem. Nem is értem mit képzelesz magadról.
dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!