Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalt a férjem. Az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem. Az ilyen szemeteknek fájna ha bosszúból én is félredugok?

Figyelt kérdés

Akár többször is, akár mindig másikkal. A lényeg hogy mindig tudja ha éppen más farka volt bennem. Rossz lenne neki vagy nem is érdekelné???

Pasik véleménye érdekel!



jan. 8. 15:29
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
#30 lesz benne már pár adag, nem zavar ha folyik belőle az előző3 pasi anyaga? :D :D
jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tedd, ha akarod
jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
0%

Pasiként:

Tedd, ezzel legalizálsz mindent, te egy ku*va leszel, s kinek fogsz kelleni...


Én meg akkor simán, mert te is megtetted.


43/F

jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a károgókra. A leges-legjobb módszer, ha revansot veszel és te is félrekúrsz, ezt pedig közlöd a pároddal előtte és utána is, hogy milyen volt. Hatásos lesz, hidd el. Tapasztalat.
jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
Én nem károgok, felőlem félrekúrhat.. sőt, videót is küldhet róla miközben dugják. :)
jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a sok jelentkezőt priviben. A délutánomat pakolással töltöttem, miután felhergeltem magam, kurvára összevesztem a férjemmel és pofánvertem, ő meg elviharzott valahová, a cuccait rámoltam össze és kiraktam a bejárai kapu elé. Persze műsort csinált amikor visszajött több óra múlva úgyhogy rendőrt hívtam, akik közölték hogy kb akkor érdekli őket a dolgunk ha egyikünk kinyírja a másikat. Cukiság... Utána beszéltem egy ügyvéd ismerőssel, aki el is jött és tájékoztatta azt a rohadékot, hogy vegyen vissza vagy távoltartási végzest fog kérni a bíróságtól. A rendőri intézkedés engem fog igazolni még akkor is ha semmit nem csináltak, pedig ök is elrendelhettek volna ideiglenes megelőző távoltartást! No mindegy, most nyugi van. Leszámítva hogy már vagy ötszáz üzenetet küldött, miután a hívásait tiltottam. Egyszer könyörög, egyszer anyázik. Szánalmas de nagyon. A megcsalás projektet elnapoltam, most úgyse tudná meg hiszen kiraktam...
jan. 8. 20:24
 37/58 anonim ***** válasza:
75%
Egy kicsit túlreagálod szerintem. Jobban teszed, ha beszerzel valami pasit akivel rendesen megkúratod magad minden nap, és ezt a férjed tudomására hozod.
jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó hozzászólásból már azért elég sokat megvillant a jellemrajzából. :)
jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
36: ne napold el, mert dugni jó!
jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Biztosan fájna neki... Gondolom nem is próbálta meg rendezni azt ami miatt félre ment, már ha volt probléma.. 44 f
jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!