Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meik a jobb és ti szemeteknek...

Meik a jobb és ti szemeteknek meik a szebb?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldöntenu meik gépház legyen légyszi segitsetek szelőzés és külső ami számot.

[link]

vagy

[link]


2011. júl. 6. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
cooler master elite 430 vagy V4
2011. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőt vagy ezt vedd: [link]
2011. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Meik". Jaj.


A második jobban fest, de én is a Coolermastert venném.

2011. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

második 1 f.s

én már olvastam róla az iponon(vásárlóktól)

eléggé nem vannak vele meg elégedve

2011. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is CoolerMaster Elite 430
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én szememnek a legelső tetszik a legjobban. (Thermaltake vm30001w2z-v4

...amúgy nekem még az ITX házak tetszenek, bár ilyet biztosan nem fogsz venni... :P

2011. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a cooler master elite 430 volt a 3.kiszemeltem de nekem nagyon megtetszett a felső ventis emgoldás
2011. júl. 6. 19:06
 8/13 anonim ***** válasza:
A másodikat vedd meg igényesebb kidolgozás és jól is néz ki.
2011. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen és a második egy "papír ház"

egy vásárlót idézek

"Ez a ház véleményem szerint nem érdemli meg a Thermaltake nevet. Ha nem ez a név lenne rajta, fele ennyit lehetne érte elkérni. Anyaghasználata a legolcsóbb "papírházakat" idézi. Nyeklő-nyakló vékony lemezből készült a kasztni, olcsó műanyagból az előlap. Ráadásul a rengeteg szellőzőnyílás miatt (melyek közül a felül lévők teljesen értelmetlenek) a zajszigetelése is minimális. Tény hogy első blikkre nem néz ki rosszul, csak ne kelljen bele gépet szerelni. Nem ajánlom senkinek, aki kicsit is minőségi házat szeretne."

2011. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: sajnos ebben az árkategóriában szinte csak ilyen nyeklő-nyakló házakat lehet kapni, a második meg az, hogy ilyen "szakértőkre" én nem hallgatnék akik a felső szellőzőket feleslegesnek tartják, aki ennyire nincs képben azzal, hogy a meleg levegő felfelé száll az menjen vissza kicsit az iskolapadba fizikát tanulni, az ilyen ház esetén a meleg szabadon tud távozni felfelé, ha viszont megtámogatják egy vagy két felső ventivel akkor még jobb légcsere érhető el. A zajszigetelést meg el lehet felejteni, el kell dönteni, hogy mire használjuk a pc-t! Játékra vagy munkára/filmnézésre, mert utóbbi esetben megy a passzív hűtés/zajszigetelt ház kombó de egy játékra szánt pc esetén sok rácsra (igen rácsra nem plexire!!!) van szükség valamint nagy, lassú fordulatú ám jó légszállító képességű ventikre. Na csak ennyit akartam mondani, kérem kapcsolja ki...
2011. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!