Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról mikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról mikor egy haverod össze köt szexuálisan is egy közeli rokonoddal?

Figyelt kérdés
Mikor számon kértem hogy mit képzel kinek érzi magát, erre azt felelte hogy nem legyél durca…

jan. 8. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Ez Nem haver
Beteg szakítsd meg vele a kapcsolatot
Szerintem ez vicc.
Hagyad nem tesó
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hogy is érted pontosan? :D


haverod megdugta egy közeli rokonod? (miért zavar / mi közöd van hozzá? :D)

haverod megdugta egy közeli rokonod, akit te is megdugtál v akartál? (na ez már felvet 1-2 kérdést :D)


+1: te és a haverod is dugtok és innen a féltékenység? (újabb kérdések)

jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt én sem értem :o
jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aha értem a haverod dug téged is meg az egyik közeli rokonodat is. Hát te tudod amíg nem érzel iránta többet addig oké de mivel már féltékeny vagy így már tuti többet érzel iránta beszéld megvele hogy tartsatok egy kis szünetet míg elmúlik nálad ez a fellángolás aztán dughattok megint sőt ha jó minden a közeli rokonodat is bevehetitek egy hármasba 😉
jan. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem! Hülyék vagytok mind!

Mondtam hogy megyek bulizni a rokonaimmal és erre ő ilyet szólt hogy akkor lesz orgia mi?

jan. 9. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Te vagy hülye!

Érthetetlenül fogalmazol!

jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem annyira jó haver, akkor kap egy állast, de ott rögtön. Persze csak akkor ha nincsenek körülöttünk emberek.

Ha jó haver, akkor is szólok neki, hogy vegyen vissza, mert kap egyet. Nem viccelek.

jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!